PAYLAŞ

Real Drift Car Racing , drift severler için kaliteli bir araba yarış oyunudur.

indir

Real Drift Car Racing, gerçeğe yakın dinamikleri ile drift yapacağınız popüler bir yarış oyunudur.Oyunda son derece kaliteli grafiklerin yanı sıra drift için gereken kontrol mekanizması da kusursuza yakın durumda. Özellikle gaz ve fren ayarı gibi ince oynamalarda aracın drift kontrolünü elinizde tutabilirsiniz. El freni de her zaman keskin virajlar için parmaklarınızın altında olacak.

real-drift-car-racing-full-hile-apk

Oyunun içerdiklerine bakacak olursak drift alanında güzel bir simülasyon içeriği sunsa da pistte rakiplerinizle mücadele edeceksiniz ve yarışların hepsini kazanmaya çalışacaksınız. Rakiplerinizden daha hızlı ve daha dikkatli olmanız gerekiyor.

unnamed

Aldığınız arabaların dış görünüşüne müdahale edebiliyorsunuz ve bunun dışında teknik özelliklerini geliştirebiliyorsunuz. Modifiyeli araçlarınızla güzel drift ler ortaya çıkarabilirsiniz. Oyunu mod apk olarak sitemizden indirebilirsiniz. Bol eğlenceler…

Real Drift Car Racing v3.6 MOD APK İNDİR – 21MB

Real Drift Car Racing v3.6 SD DATA İNDİR – 221MB

KURULUMU

Real Drift Car Racing v3.6 SD DATA dosyamızı indirip rardan çıkaralım “com.realdrift.sipon” ve android/obb klasörüne atalım. (obb klasörü yoksa siz oluşturun)

Real Drift Car Racing 3.6 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Real Drift Car Racing 3.6 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

UYARI : oyunun kurulumunu tamamen yapmalısınız. SD DATA dosyasını konu içinden indirmeniz gerekiyor aksi halde oyun açılmayabilir.

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK