PAYLAŞ

Real Moto,android için yeni farklı grafiği ile tam yarış deneyimi yaşatan kaliteli oyunlardan biri Real Moto oyununu denemediyseniz önerebiliriz.Real Moto, android cihazınıza hemen aşağıdan ücretsiz ve para hileli olarak indirip oynayabileceğiniz bilgisayarda oynadığımız Moto GP tadında bir android motor yarış oyunudur.

indir

Eşsiz 3D grafikler ile geliştirilmiş. takım elbise, kask ve hatta donanımları olmak üzere kendin için yüksek performanslı motosiklet oluştur. Her motosiklet simülasyon gibi neredeyse geçer motorlar gibi sesler çıkarıyor.

indir-2

Yarışlarda rakiplerinizle mücadele edeceksiniz ve mücadelelerde rakiplerinizden daha başarılı bir oyun sergileyip 1. olmaya çalışacaksınız.Oynarken sanki gerçekten motosiklet kullanıyormuş gibi bir hisse kapılacaksınız. Dünya Sıralamasında yer edinin ve dünyanın her yerinden diğer oyunculara karşı yarışlar yapın. Kendinizi, yeteneklerinizi kanıtlamaya, kabul ettirmeye gayret edin.

indir-1

Real Moto v1.0.218 MOD APK İNDİR – 21MB

Real Moto v1.0.218 SD DATA İNDİR – 171MB

KURULUMU

Real Moto v1.0.218 SD DATA dosyamızı indirip rardan çıkaralım “com.dreamplay.realmoto.google” ve android/obb klasörüne atalım. (obb klasörü yoksa siz oluşturun)

Real Moto v1.0.218 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Real Moto 1.0.218 para hile apk : oyun içinde dilediğiniz gibi para harcayabilirsiniz, paranız azalmaz daima artar.

Real Moto 1.0.218 yakıt hile apk : oyun içinde dilediğiniz gibi yakıt harcayabilirsiniz, yakıt miktarınız azalmaz daima artar.

NOT : oyun içinde rahatça harcama yapabilmek için minimum miktarda para veya yakıta sahip olmanız gerekiyor ardından harcadıkça maddi birimleriniz artacaktır asla azalmaz.

UYARI : oyunun kurulumunu tamamen yapmalısınız. SD DATA dosyasını konu içinden indirmeniz gerekiyor aksi halde oyun açılmayabilir.

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK