PAYLAŞ

      Real Racing 3 inceleme & apk & hack & hile

Real Racing 3 inceleme apk hack hile indir

Real Racing 3 100 Milyondan fazla indirme sayısı ile araba yarışları listesinin başlarında yer  alan Real Racing 3 indir ve oynamaya başla .

Real Racing 3 inceleme | apk | hack | hile

 

 

 

Real Racing 3 inceleme | apk | hack | hile

 

APK

 

Hız tutkunları , modifiye severler hemen oyunu indir ve zevkine göre arabanı yapmaya hemen başla . Arabanızın rengini mi sevmediniz ? Çok fazla renk seçeneği ile aradığını bulacaksın. Renk , desen , jant vb arabanın dış görünüşünü değiştir ve tarzını yansıt. istersen resmini çek ve arkadaşlarınla paylaş. Bitmedi . Arabanızın motorundan frenlerine kadar bu ayarları yükseltebileceğiniz çok seçenek mevcut. Hız yapmayı seviyor musun , araban artık sana yavaş mı geliyor , rakiplerini yenmekte zorluk mu çekiyorsun arabanı güçlendir veya yeni araba alarak hem havanı at hemde güçlü bir arabaya sahip ol. hemen yarışa başla. Güçlü yarışçıları yenmek hiç bu kadar eğlenceli olmamıştı. Aşağıya oyunu indirmen için link bıraktık. İndir ve hemen oynamaya başla . Sende bize katıl.

Download Real Racing 3

 

Real Racing 3 ‘ de porshe , dodge , nissan gtr , Chevrolet , Shelby , McLaren  ve çok daha fazla lüks ve klasik araç seçenekleri ile oyun daha zevkli hale geliyor. Bunlara sahip olmak çok zor  değil. Oyun içinde ki jeton ve parayla satın alabilirsin. jeton ve para oyunda yarış kazandıkça elde ediliyor. Oyun ana menüsünde jeton ve para gerçek parayla da satılmaktadır . Tabi bunları kazanmak çok kolay değil. Uzun bir süre yarış yapıp jeton ve para birikimin olması gerekiyor.Nasıl kısa yoldan daha çok jeton ve daha çok para kazanırım diyorsan aşağıda sana yardımcı olacak link bıraktık.

Real Racing 3 inceleme | apk | hack | hile

Mod Real Racing 3

Real Racing 3 ‘ de jeton ve para ne işe yarıyor ? Oyuna başlarken size az miktarda para ve jeton sunuyorlar. Bu jeton ve parayı ilk arabanı satın almak için kullanıyorsun.  Oyunda bölüm içerisinde ki yarışlarda güçlü rakiplerin oluyor. Bu rakiplerini geçmek istiyorsanız aracınızın gücünü arttırmak gerekiyor. Bunun içinde jeton ve para harcaman gerekiyor  veya yeni ,  güçlü bir araba alarak oyuna devam edebilirsin. Yeni bir araba satın almak için yeterli paraya sahip olman gerekiyor. Kısa sürede bu kadar paraya ve jetona sahip olamıyorsun. Bunun için jeton ve para ‘ yı gerçek parayla satın alma seçeneğiniz var. Aşağıda ki linkte kısa yoldan nasıl jeton ve paraya sahip olabileceğinizi anlatan video bulunmaktadır. Yeni arabaya sahip olarak veya aracınızın gücünü yükselttikten sonra yarışlara kaldığınız yerden devam edebilirsiniz ve rakiplerini geçmek artık çok kolay olacaktır. Oyunda bir bölümü tamamlayıp daha sonra başka bölümlere geçebilirsin. Bulunduğunuz bölümü tamamlamak çok kolay değil. Çünkü bölümde kapalı olan yarışlar var. Bu yarışlarda oynayabilmek için sizden o yarışa ait araba satın almanızı istiyor. Bölümü tamamladıktan sonra yeni bölümler açılacak ve yeni her bölüm için o bölüme ait yeni araba satın almanız  gerekecek. Jeton ve paralarınızı işte bu yeni arabalar için veya hayalinizde ki o arabayı gördüğünüz zaman satın alabilmek için kullanabilirsiniz. Bir başka jeton ve parayı kullanacağın yer ise ; arabanızın rengini değiştirmede , arabanızı görsel açıdan zevkli hale getiren şekiller kullanmak için veya arabanızın yerden  yüksekliğini düşürmek için kullanabilirsiniz. Jetonun mu bitti ? Paraya mı ihtiyacın var ? Bunlara sahip olmak çok zor değil. Aşağıda  bu konuda sana yardımcı olacak linke tıkla ve yönlendirmeleri takip ederek uygula. Şimdi daha çok jeton ve daha çok paraya sahipsin. Ne duruyorsun oyuna kaldığın yerden devam et. Yoksa oyunu daha indirmedin mi ? Aşağıya oyunu indirmen için link bıraktık. İndir ve hemen oynamaya başla . Sende bize katıl.

Real Racing 3 inceleme | apk | hack | hile

APK Real Racing 3

Real Racing 3 ‘ de yarışlarda kupaları kazandıktan sonra yeni bölümler açılacak. Yeni bir bölüme başlayabilmek için bir önceki bölümü bitirmen gerekiyor. Her bölümde yeni ve güçlü arabalarla yarışıyorsun. Belki de hayalinde ki arabayı bulacaksın. Peki yeni bölümleri , yarış yapmadan , bölüm bitirmeden kilidini açmak ister misin ? Aşağıda  bu konuda sana yardımcı olacak linke tıkla ve yönlendirmeleri takip ederek uygula.Yoksa oyunu daha indirmedin mi ? Aşağıya oyunu indirmen için link bıraktık. indir ve hemen oynamaya başla . Sende bize katıl
Hız tutkunları , modifiye severler bu oyun tam da size göre yapılmış. oynarken büyük zevk alacaksın. Bağımlılık yapan bu oyuna sahip olmak çok zor değil. Üstelik Bedava. Aşağıya oyunu indirmen için link bıraktık. İndir ve hemen oynamaya başla . Sende bize katıl.

 

 

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK