PAYLAŞ

Real Steel World Robot Boxing, Filmi baya beğenilen Real Steel World Robot Boxing birde android platformunda deneyin hilesi ile de dilediğiniz içeriği de satın almak mümkün.

indir

Robotlar arası dövüş temalı olan çok keyifli bir oyun. Oyun düşük boyutlu olmasına rağmen bir çok özelliği bünyesinde barındırıyor.

maxresdefault

Real Steel World Robot Boxing, oyunuda kendisini filmi kadar sevdiriyor. Oyunda Robotların dünyasına girerek robotunuzu seçip onunla dövüşlere giriyorsunuz.

Real Steel World Robot Boxing, Reliance Big Entertainment’in yapımcılığını üstlendiği harika bir boks oyunudur. Teknoloji ve dövüş stillerinin hayati önemi bulunan oyunda aksiyon, adrenalin ve bolca yumruk var.

indir-1

Robotlarınızın renklerini de değiştirebiliyorsunuz böylece Real Steel World Robot Boxing’de daha kişiler robotlar yaratmış olabiliyorsunuz. Oyunda dövüşmek için kontroller son derece kolay fakat rakipleriniz kolay lokma değil bu yüzden iyi bir taktik ile dövüşmeniz gerekiyor.

Real Steel WRB v29.29.794 MOD APK İNDİR – 44MB

Real Steel WRB v29.29.794 SD DATA İNDİR – 435MB

KURULUMU

Real Steel WRB v29.29.794 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Real Steel WRB 29.29.794 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

Real Steel WRB 29.29.794 altın hile apk : oyuna giriş yaptığınızda altın miktarına bakmanız yeterlidir.

UYARI : oyunun kurulumunu tamamen yapmalısınız. SD DATA dosyasını konu içinden indirmeniz gerekiyor aksi halde oyun açılmayabilir.

 

 

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK