Rival Knights oyununun android hileli apk indirip Rival Knights hileli mod ile oynayabilirsiniz. Rival Knights Hile indir

Rival Knights Nasıl Hile Yapılır

Rival Knights, oyuncuların miğferlerini ve zırhlarını giymeleri, atlarını takmaları, mızraklarını kullanmaları ve düzinelerce ortaçağ mızrak dövüşü turnuvalarında nişan almaları gereken üçüncü şahıs bir aksiyon oyunudur.
Rival Knights’ta amacınız düşman şövalyeyi mızrak dövüşünde yenmektir. Bu düello iki farklı aşamaya bölünmüştür: Birincisinde olabildiğince hızlı gitmeli ve ekrana tam doğru anda dokunmalısınız, ikincisinde ise mızrağınızı düşmanın zayıf noktasına nişan almak için parmağınızı ekran boyunca kaydırmalısınız.
Düellolarda ve turnuvalarda hayatta kaldıkça, altın para ve tanınma da kazanacaksınız. Bu para size yeni zırhlar, miğferler, silahlar ve tabii ki atlar alacak. İlk başta bunların hiçbiri gerekli olmayacak, ancak oyunda ilerledikçe ve her zamankinden daha tehlikeli düşmanlarla karşılaştıkça, kendinizi buna göre hazırlamanız gerekecek.
Grafiksel olarak, Rival Knights, bir bilgisayardan veya masaüstü konsol oyunundan mobil cihazlar için bir oyundan daha fazlasını bekleyeceğiniz karakter modelleriyle muhteşemdir. Aslında şövalyelerin tasarımı, Chivalry gibi oyunlarda gördüklerinizi oldukça anımsatıyor.
Rival Knights, çok basit ama eğlenceli bir oynanışa ve kesinlikle muhteşem grafiklere sahip olağanüstü bir aksiyon oyunudur.