Rope Hero 3 oyununun android hileli apk indirip Rope Hero 3 hileli mod ile oynayabilirsiniz. Rope Hero 3 Hile indir

Rope Hero 3 Nasıl Hile Yapılır

Rope Hero 3, tehlikeli bir şehrin vatandaşlarına yardım etmek zorunda olan bir süper kahramanı oynayacağınız bir aksiyon oyunudur. Cesur maceralardan hoşlanıyorsanız ve açık bir harita deneyiminin keyfini çıkarmak istiyorsanız, bu hikaye size eşsiz bir kahramanın elinde sonsuz duygu sunar.
Şehrin ortasındaki maceraya başlıyorsunuz ve size nasıl hareket edeceğinizi öğreten kısa bir öğreticiyi tamamladıktan sonra, maceraya dalmaya hazır olacaksınız. Birincil göreviniz sorunları çözmek için bulmaktır. Ekranın sol üst kısmında, size rehberlik edecek şehir haritasını bulacaksınız. Dokunduğunuzda, gidilecek önemli yerleri bulmanıza yardımcı olmak için harita tam ekran görünecektir.
Yol boyunca, elinizden gelenin en iyisini çözmek zorunda olduğunuz her türlü sorunu bulacaksınız. Silahlı suçlular oyundaki sorunların temel sebebi ve onları yenmek için hayatınızı tehlikeye atmanız gerekir. Onları aşağı indirmek ve herkese sıkıntı veren alanı temizlemek için onlara saldırın.
Rope Hero 3’teki karakterinizin inanılmaz bir süper gücü var – ama ne olduğunu keşfetmek için oyunu indirmeniz gerekecek! Halatlarla yeteneklerinizi test edin ve Spider-Man gibi bir binadan diğerine atlamanın keyfini çıkarın.
Rope Hero 3’te düşmanlarınıza karşı kullanabileceğiniz tonlarca silah bulacaksınız. Ayrıca, her türlü araçla şehirde dolaşabilirsiniz: arabalar, motosikletler, helikopterler ve çok daha fazlası! Bu araçları kullanmak için yaklaşmanız ve içeri girmek için tuşa dokunmanız yeterlidir. Ancak, birinden bir araç çaldığınızda, o kişi araçlarını geri almak için size ateş edecektir.