PAYLAŞ
      Son zamanlarda yükselişte olan hayatta kalma oyunlarına bir yenisi daha eklendi ; RULES OF SURVIVAL APK . Diğer hayatta kalma oyunlarından farkı ise hayatta kalmak için biraz daha fazla çaba sarf etmeniz gerektiğidir. Oyunda bulunan yaklaşık 200 farklı silah, 50’ye yakın araç, tıbbi malzemeler, özel askeri ve günlük kıyafetler ve hatta özel kostümler ile son zamanların en aksiyon  dolu RULES OF SURVIVAL APK oyunu, dil olarak şuan ingilizce olmasına rağmen oynanış ve kontrol bakımından kolaydır. Bu sayede hiç bir sıkıntı yaşamadan rahat rahat oynayabilirsiniz.

RULES OF SURVIVAL android

RULES OF SURVIVAL APK oyunun da yapmanız gereken ise çok basit tekli maça girdiyseniz eğer belirlenen süre içinde belirlenen yere gitmeniz yada herkesi etkisiz hale getirip oyunda kalan son kişi olmanızdır. Çok nadir görülse de berabere kalma durumu da olabilir ama o zaman bile RULES OF SURVIVAL APK oyunu 1. ye verilen ödülü 2 kişiye bölmeyip ödül ne ise 2 kişiye de aynı ödülü veriyor. Oyunda yapılan özel turnuvalar ise çeşitli silah ve ekipman kazanmanızı sağlar. Kısacası bir hayatta kalma oyunundan beklediğiniz her şeyi size sunan RULES OF SURVIVAL APK oyunu şuan tamamen ücretsiz olmasının yanında reklamsız bir oyundur.

RULES OF SURVIVAL APK

Evet RULES OF SURVIVAL APK oyununa başlarken ilk önce sizden ekipmanlarınızı seçmenizi istiyor ve daha sonra en fazla 60 saniye süren bir karşılaştırma bulma beklemesinden sonra oyuna giriş yapıyorsunuz. Oyunda aynı anda en fazla 20 kişi olabildiği gibi en az da 10 kişi oluyor. Yani oyundan çevirim içi sayısı o kadar yüksektir ki istediğiniz saatte oynayacak oyuncu bulabilirsiniz. Oyuna girdiğiniz de mükemmel görsel efektlerin yanında çok özel temaların da bulunduğu RULES OF SURVIVAL APK oyunu sizi ve diğer oyuncuların hepsini bir uçakta belli bir alana götürmek için yola çıkmış vaziyette olur. Uçakla yaklaşık 30 saniye kadar gittikten sonra yaklaşık bir 30 saniye kadar atlama noktası vardır. Bu 30 saniye içinde istediğiniz zaman atlayabilirsiniz. Atladıktan sonra sağ ve sol kontrol tuşları ile hareket edebilir istediğiniz noktaya inmeye çalışabilirsiniz. Size tavsiyemiz ise en son atlayıp çevrenizde kimsenin olmadığı bir yere inmeniz. Bu sayede rahatça ekipman toplayabilir ve savaşa daha hazır başlayabilirsiniz. Sizde eğer hayatta kalma oyunlarından hoşlanıyorsanız eğer sizi de RULES OF SURVIVAL APK oyununa bekleriz. Biz çoktan başladık geride kalmak istemiyorsanız hemen alttaki indirmek linkine tıklayın.

the RULES OF SURVIVAL

RULES OF SURVIVAL APK oyunun da önemli bir kaç noktayı sizlerle paylaşmak istiyorum. Öncelikle RULES OF SURVIVAL APK oyunun da silah her şey demek.ekipmanınız iyi olmasa bile iyi bir silah ile yapamayacağınız şey yoktur. Oyunda mağazadan altın karşılığı iyi silahlar alabilir yada karşılaşmaları kazandıktan sonra sizlere ödül olarak verilen elmasları biriktirerek sağlam silahlar alabilirsiniz. Oyunda 3 farklı uzmanlık vardır. Yakın dövüş tabanca, bıçak,pala vb. aletler ile oynayacağınız hızlı ve etkili bir sınıf.

the RULES OF SURVIVAL game

Uzak dövüş ise makinalı tüfeklerin bulunduğu ve keskin nişancı tüfeklerinin bulunduğu sınıf oldukça yüksek hasara dayalıdır ama hareket hızı yavaştır.Son sınıf ise bombacı sınıfıdır. Yüksek hasar ve hıza dayalı olan bu sınıf ise oldukça etkilidir. Diğer sınıflara göre dezavantajı ise bombayı kurup beklemektir.Bombayı kurduktan sonra düşmanı tuzağa çekecek ve anca öyle öldürebileceksiniz. Arasından hangisini seçeceğinizi tamamen size bırakan RULES OF SURVIVAL APK oyunu sizi aksiyon dolu bu dünyaya davet ediyor. Yapmanız gereken ise RULES OF SURVIVAL APK oyununu indirmek için linke tıklamak.

RULES OF SURVIVAL pc

RULES OF SURVIVAL APK oyunu sadece silahlar ile çatıştığınız bir oyundan daha fazlası. Bu oyunda araba da sürebilir motor da kullanabilir ve hatta özel turnuvaları kazanarak indirme noktasına size ait olan uçakla bile gidebilirsiniz. Size ait  olan uçakla gitmek tabiki de diğer oyuncularla gideceğiniz uçaktan daha avantajlıdır.Öncelikle istediğiniz yere daha yakın bir irtifadan uçabilir ve yere daha hızlı inerek ekipman toplamaya daha hızlı başlayabilirsiniz. Bu sayede diğer oyuncuların da bir adım önüne geçmiş olursunuz. Diğer araçlara gelirsek eğer RULES OF SURVIVAL APK oyunun da birbirinden farklı araçlar mevcuttur. Değişik renk ve modelde ki araçlara sahip olmak ise tamamen şansınıza dayalıdır. Çünkü araçlar  oyun alanında rastgele olarak dağıtılmıştır. Yani mağarada bir Jip yada ormanın için de bir motora rastgele bilirsiniz. Üstelik araçları kullanmak da oldukça kolaydır. Karakterinizi kontrol etmek için kullandığınız kontrol tuşları ile aracınızı kontrol edecek sadece ekranın ortasında çıkan gaz ve fren butonuna basmanız yeterli olacaktır. Hepsi ve daha fazlası için yapmanız gereken ise RULES OF SURVIVAL APK oyununu indirmek. Hadi sende indir ve aramıza katıl.

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK