Run Forrest Run oyununun android hileli apk indirip Run Forrest Run hileli mod ile oynayabilirsiniz. Run Forrest Run Hile indir

Run Forrest Run Nasıl Hile Yapılır

Run Forrest Run, filmin piyasaya sürülmesinin 20. yıl dönümünü kutlamak için Android cihazlara gelen resmi Forrest Gump oyunudur. Oyunda, adından da anlaşılacağı gibi, Forrest’ın tıpkı filmde olduğu gibi kesintisiz bir şekilde çalışmasına yardımcı olacaksınız.
Run Forrest Run’ın oynanışı Temple Run or Subway Surfers gibi diğer oyunlara çok benzer. Arabalar, çitler, otobüsler ve çukurlar gibi engellerden kaçarak Forrest’ı durmadan soldan sağa hareket ettirmeniz gerekecek. Ayrıca, bu oyunlarda beklendiği gibi, zıplayabilir ve zeminde kayabilirsiniz.
Yarışlar sırasında, farklı güç artışlarını ve sizi havada fırlatan toplar, vurulmanızı engelleyen kasklar ve kısa süre boyunca uçmanıza izin veren delta kanatları gibi özel nesneler kullanabilirsiniz.
Oyun boyunca topladığınız tüm paralar ve çikolatalar ile Forrest Gump’ın giymesi için yeni kasklar ve takımlar satın alabilirsiniz. Böylece, klasik kıyafetiyle (film afişinden olanı) oyuna başlasanız da, başkaları da mevcuttur.
Run Forrest Run, türün tipik nesnelerini içeren geleneksel sonsuz bir koşucu oyunudur. Ve belki de önemli lisanslara sahip video oyunları tarihinde ilk kez, aynı zamanda kavramsal olarak tutarlı bir oyun, bu harika.