PAYLAŞ

Rush Rally 2, Android Bu oyunda bir yarış arabası kullanacak ve yarışları birinci olarak bitirmeye çalışacaksınız. Rush Rally 2 son model arabaları ile değişik hava koşullarında sizlere yarış heyecanı sunan ve harika grafiklere sahip olan mükemmel bir yarış oyunudur

indir-2

Öncelikle yarışlarda kullanmak istediğiniz arabayı seçin! Daha sonra yarış pistindeki yerinizi alın ve rakiplerinizle olan mücadeleye başlayın!

indir

Rush Rally 2 apk indir’ye girdiğimiz andan itibaren hem grafikler hem de araçlardaki kalite gözümüze çarpıyor. Klasik ralli araçlara sahip olan oyunun fiziksel motoru da oldukça iyi hazırlanmış. Yapay duran hiçbir öğe yok.

indir-1

Yarış boyunca rakiplerinizden daha hızlı ve daha dikkatli olmaya çalışacaksınız. Rakiplerinizden daha hızlı bir sürücü olduğunuz zaman yarışı kazanmak daha kolay olacaktır.

4_rush_rally_2

Rush Rally 2 apk’de 72 farklı pist bulunuyor. Bu pistlerden her birinde farklı farklı zemin koşulları bulunmakta. Karlı, çamurlu, kumlu ve topraklı olmak üzere tüm pistler belirli yol koşullarına sahip olacak şekilde ayarlanmış.

Rush Rally 2 v1.93 MOD APK İNDİR – 71MB

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK