Safe Zone oyununun android hileli apk indirip Safe Zone hileli mod ile oynayabilirsiniz. Safe Zone Hile indir

Safe Zone Nasıl Hile Yapılır

Safe Zone, her zamanki gibi bir uzay gemisini veya uçağı uçurmak yerine, ölümsüz ordularından kurtulmaya çalışan zombi kıyametinden kurtulan olarak oynadığınız bir tür SHMUP’tur.
Safe Zone’da oyun oynamak çok basittir ve dokunmatik ekranlara mükemmel şekilde uyarlanmıştır. Tek yapmanız gereken ekrana dokunmak ve çekim sırasında karakterinizi hareket ettirmek için parmağınızı kaydırmak. Yönünüzü yorulmadan ilerleyen tüm zombilerden kurtulmaya çalışın. Ekranın altında, silahınızı değiştirmek için iki düğmeniz ve el bombaları atmak için başka bir düğmeniz var.
Düzinelerce farklı seviyeden oluşan maceranıza başladığınızda, sahip olduğunuz tek şey otomatik bir tabancadır. Ancak seviyeleri geçtikçe, tonlarca silahın kilidini açabilir ve para harcayarak niteliklerinizi geliştirebilirsiniz.
Safe Zone, klasik SHMUP oyununu ödünç alan ve zombi oyunlarına uyarlayan 3D’de mükemmel bir aksiyon oyunudur. Oyun aynı zamanda çok eğlenceli olan savaş araçlarını kullanabileceğiniz bazı bonus aşamaları da içeriyor.