Scary Neighbor Ghost : Haunted House oyununun android hileli apk indirip Scary Neighbor Ghost : Haunted House hileli mod ile oynayabilirsiniz. Scary Neighbor Ghost : Haunted House Hile indir

Scary Neighbor Ghost : Haunted House Nasıl Hile Yapılır

Scary Neighbor Ghost: Haunted House komşunuzun ne gizlediğini öğrenmeye çalışırken sizi kan dondurucu bir maceraya götürecek ilginç bir oyundur. Ama dikkatli olun, bu oyun korkaklara göre değil!
Scary Neighbor Ghost: Haunted House’da, göreviniz çok basit: Komşunun evini keşfetmek, gizli sırrını araştırmak zorundasınız. Bazen oyun size daha sonra ne yapmanız gerektiğini tam olarak söyleyecektir, ancak bazen kendinizden başka güvenebileceğiniz kimse olmayacak.
Oyundaki önemli nokta, çevreyle etkileşimde bulunmaktır. Fazla merak iyi değildir, ancak bu heyecanlı maceraya girmek istiyorsanız merak etmeniz gerekecek! Çevrenizde neyin gizlendiğini, serbestçe dolaşmanızı sağlayan bir kumanda çubuğu benzeri kontrolle görebilirsiniz. Bulunduğunuz yer hakkında bir fikir edinmek için ekrandaki küçük haritayı da kontrol edebilirsiniz.
Scary Neighbor Ghost: Haunted House oldukça ilgi çekici bir oyundur. Güçlü bir hikaye, gizem, gerilim ve ortaya çıkmakta olan sırları olan oyunları seviyorsanız, o zaman bu oyunu seveceksiniz.