PAYLAŞ
Shadow Fight 3 APK ; Son zamanların en iyi RPG oyunları arasında gösterilen ve binlerce kişinin indirdiği bu oyun oynaması zevkli ve harika görüntü kalitesine sahiptir. Peki RPG oyun ne demek? RPG ingilizce de ‘Role Playing Game’in baş harflerinden oluşur. Türkçesi ise Rol Yapma Oyunudur.

Shadow Fight 3 APK

Oyunu kısaca anlatmak gerekirse eğer tamamen kullanıcıya bırakılmış karakter yapısı vardır. Yani oyunda silah, teçhizat ve yetenekler her şeyi kişi kendine göre dizayn edebiliyor. Oyun oynanış bakımından oldukça kolay,kontrolleri oldukça rahat, oyunun verdiği haz ise tavan yapmış bir durumdadır. Shadow Fight 3 APK oyunun da tamamen canlı grafikler gerçekçi vuruş ve tepki efektleri ile sizleri tamamen maceranın ortasına çekmektedir. Bizler çoktan başladık sizde gelmek isterseniz yapmanız gereken tek şey aşağıdaki linke tıklamak. Hadi indir ve Shadow Fight 3 APK oyununa sende katıl.

APK Shadow Fight 3

Shadow Fight 3 APK oyununda grafikler ve efektler o kadar gerçekçidir ki kılıcı kendiniz sallıyor gibi hissedersiniz.
Kontrollerin kolay olması size dövüş esnasında rakibinize odaklanmanızı sağlar. Dövüşe girerken rakibin gücü sizin
gücünüzden fazla olabilir,sakın telaşlanmayın. Arena girişlerinde yazan saldırı güçleri oyuncunun kendi saldırı gücünü göstermez yani tamamen aldatmacadır. Nedeni ise rakibinizi saldırı gücü sizden düşük rakiplerden seçmenizi önlemek. Bu sayede seçtiğiniz rakip arenaya girince saldırısı sizden fazla olabilir yada düşük olabilir, unutmayınız. Aldığınız her galibiyet sonrası bir miktar altın ve yeni teçhizat elde edebilirsiniz. Elde ettiklerinizi nasıl kullanacağınız ise size kalmıştır. Biriktirdiğiniz altınlar ile mağazadan kutu alabilirsiniz. Bu kutuların içinden değişik kalitede teçhizatlar ve belli bir miktar altın kazanırsınız. Yani altın harcayıp aldığınız kutudan size tekrar altın gelebilir. Bu bilgi de bizim sizlere sunduğumuz ufak bir tüyo.

Shadow Fight 3 indir

Shadow Fight 3 APK oyununun en çok takdir aldığı konu ise özel yetenekler ama bundan önce sizlere diğer yeteneklerden bahsedeceğim. Oyunda 3 temel sınıf bulunmaktadır ve bu sınıftaki karakterlerin de birbirinden farklı özellikleri vardır. ‘Combo’ olayını en iyi şekilde yansıtan Shadow Fight 3 APK oyunu karakterin kendi yetenekleri ile yan yetenekleri kullanarak pasif becerilerini ortaya çıkarıp ek hasar vermenizi sağlar. Şimdi geldik özel yeteneklere.
3 Sınıfında birbirinden farklı özel yeteneği vardır,temel de aynı yetenektir ama görsel olarak farklılaştırılmıştır. Bu özel yetenekleri ortaya çıkarmak ise bir hayli zordur. Önce macera alanında belli bir yere kadar ilerlemek, görev kısmanda bulunun gölge güç görevini yapmak ve son olarak ise dövüş esnasında karakterinizin tecrübe kapsülünü doldurmak. Peki tecrübe kapsülü nasıl mı dolar?  Yapmanız gereken elinizden geldiği kadar rakibe hasar vermek yada dövüşün ilk anlarında yeteneklerinizden birini combo yapmak. Bu ikisinden birini yerine getirdiğiniz de ortaya özel yeteneğiniz çıkar. Tamamıyla bir görsel şölen olan özel yetenek sırasında sizin bir şey yapmanıza gerek yoktur. Karakteriniz her şeyi kendisi yapacaktır. Bu büyülü maceraya sende atılmak istiyorsan yapman gereken şey çok basit, Shadow Fight 3 APK oyununı indirmek ve bir an önce maceraya atılmak.

Shadow Fight 3 hile

Shadow Fight 3 APK oyununun bir diğer keyifli yanı ise her oyuncunun karakterinde ki teçhizatların farklı olmasıdır. Bunun nedeni ise teçhizar birleştirmedir. Her türlü techizatın birleştirilebildiği oyunumuz da yapmanız gereken ise sadece demirci bölümün de birleştirmek istediğiniz teçhizatları yan yana koymak ve birleştir tuşuna basmaktır.
Shadow Fight 3 APK da İsteğinize göre demir kaskı tahta gözlük ​ile birleştirebilir yada altın zırhı kumaş ile birleştirip yeni bir teçhizat yapabilirsiniz. Tamamen sizin hayal gücünüze kalmıştır.Teçhizatlarınızı +10’a kadar yükseltebilir ve en fazla ‘yüksek’ sınıfına kadar yükseltebilirsiniz. Teçhizat kalite sınıflandırması ise düşük, orta ve yüksek olarak 3 farklı sınıfa ayrılır. Shadow Fight 3 APK oyununda bazı özel günlerde yapılan etkinlikler ile destansı sınıfı teçhizat elde edebilirsiniz. Bu sınıf teçhizatlar dükkanda bulunmaz sadece  etkinlik sırasında en iyilere verilen hediyeler arasındadır. Eğer sizde destansı sınıfı teçhizat istiyorsanız hemen aşşağıda ki linke tıklayıp Shadow Fight 3 APK oyununu indirebilirsiniz.

Shadow Fight  APK

Shadow Fight 3 APK oyunun da arenadan da deneyim kazabilirsiniz ama keşif yaparak daha hızlı deneyim kazanarak
seviye atlayabilirsiniz. Keşif sırasında düşen eşyaları satarak altın kazanabilir ve oranı ne kadar düşük de olsa bazen
yüksek sınıf teçhizatlar da elde edebilirsiniz. Shadow Fight 3 APK da Her keşif seferinin 10 bölümü vardır ve bu bölümler bitince sizi yeni bir keşif görevine çıkarır. Ne kadar yüksek dereceli keşif seferlerine çıkarsanız kazandıklarını da o kadar yüksek olur. 1. seviye bir keşif görevinin ödülü 1000 altın iken 10. seviye bir keşif görevinin ödülü 25.000 altındır. Ayrıca düşen eşya kaliteleri de artmaktadır. Shadow Fight 3 APK da Her keşif seferinin sonunda bir kere karşılaşabildiğiniz bölüm sonu canavarından ise özel  eşyalar düşmektedir. Bu özel eşyalar genelde dükkan da satılan yüksek fiyatları olan eşyalardır. Oyun içi isim değiştirme karakter cinsiyet değiştirme ve yetenek sıfırlama kapsülleri bunlardan sadece bir kaçıdır. Sizde eğer macera oyunlarını seviyorsanız tam size göre bir oyun olan Shadow Fight 3 APK oyunu tamamen ücretsiz bir şekilde indirebilir ve reklamsız bir şekilde keyifle oynayabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey aşağıda ki linke tıklamak.

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK