Home / Hileli Android Oyunlar / Shadow Fight v2 1.9.16 Hileli APK indir

Shadow Fight v2 1.9.16 Hileli APK indir

Shadow Fight 2 1.9.16 Hileli APK indir

Dünya üzerinde en çok oynanan dövüş oyunlarından birisi olan Shadow Fight 2 yeni sürümü olan v1.9.16 ile karşımızda. Oyun grafik olarak inanılmaz şekilde yenilenmiş. Daha önce oyunda mevcut olan açıklar ise ustalıkla kapatılmış. Seçtiğiniz her karakter de en iyi özellikleri satın alarak veya zamanla tecrübe ile aktif edebilirsiniz. Oyunda bir savaşçı ninja veya yenilmez bir başka kahraman olabilirsiniz. Oyunda geçirdğiniz her an tecrübe kazanacağınızdan emin olabilirsiniz. Zira oyun gerçekten sürükleyici. Karşınıza çıkan düşmanlarınızı bir bir alt ederken zevkten çatlayacaksınız. Son güncelleme ile yılbaşına özel ürünler geldi ve bunlar oldukça renklı, farklı şeyler.

Shadow Fight hilesi ile oyunu hızlıca geçebilirsiniz. Ayrıca android apk indir seçeneğimizi kullanırsanız oldukça kolaylaşacak işiniz. İndirme linklerini aşağıda vereceğiz, iyi oyunlar dileriz.

Shadow Fight 2 1.9.16 Hileli APK indir

Shadow Fight hilesi


Alternatif indirme linki:
Facebook Grubumuza Katılmak için TIKLA, Kurulum için Yardım Al, Paylaşımları Takip Et ve Kazan!

About Admin

Check Also

1

PewDiePie’s Tuber Simulator v1.0.5 Android Hile APK indir

Bu oyunda Youtuber olarak videolar çekeceksiniz, yeni ekipmanlarla işinizi daha profesyonel haline getireceksiniz.Sürekli takipçilerinizi arttırıp sizde …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Emek Hırsızlığına Hayır!