Shadows of Kurgansk oyununun android hileli apk indirip Shadows of Kurgansk hileli mod ile oynayabilirsiniz. Shadows of Kurgansk Hile indir

Shadows of Kurgansk Nasıl Hile Yapılır

Shadows of Kurgansk, zombiler ve diğer tehlikelerle dolu açık bir dünyada özgürce hareket edebileceğiniz birinci şahıs aksiyon ve hayatta kalma oyunudur. Hedefiniz eve dönmek … ve hiç kolay olmayacak.
Ekranın sol tarafındaki sanal D-pad ile karakterinizi ortam boyunca hareket ettirebilirsiniz. Başparmağınızı ekranın sağ tarafında kaydırarak kamerayı hareket ettirebilirsiniz. Ekranın sağ kısmında, eylemleri gerçekleştirmek, koşmak ve silahlarınızı uzaktan kullanmak için tuşlar bulunur.
Envanterinizden, oynarken bulduğunuz malzemeleri kullanarak tonlarca farklı nesne oluşturabilirsiniz. Baltalar, mızraklar, uyku tulumları, şenlik ateşleri, meşaleler ve çok daha fazlasını oluşturabilirsiniz. Tek ihtiyacınız olan malzemeler ve istediğiniz her şeyi yaratabilirsiniz.
Zombiler muhtemelen Shadows of Kurgansk’daki en güncel tehdit olsa da, sadece onlar değil. Ortamın kendisi de tehlikelidir. S.T.A.L.K.E.R.’da olduğu gibi, dünya dikkat etmiyorsanız sizi öldürebilecek tuzaklar ve tehlikelerle doludur. Yanlış bir hamle ile maceranız sona erecek.
Shadows of Kurgansk mükemmel bir aksiyon, hayatta kalma ve rol yapma kombinasyonudur ve hatta oldukça iyi grafiklere sahiptir. Maceranızda hayatta kaldığınız her gün için karakterinizi geliştirmek amacıyla daha fazla puan kazanacaksınız.