Shakey’s Escape – Cat Adventure oyununun android hileli apk indirip Shakey’s Escape – Cat Adventure hileli mod ile oynayabilirsiniz. Shakey’s Escape – Cat Adventure Hile indir

Shakey’s Escape – Cat Adventure Nasıl Hile Yapılır

Shakey’s Escape – Cat Adventure, sizi Shakey’nin bütün maceralarını paylaşmaya davet eden süper eğlenceli bir oyundur. Zavallı küçük kedinin karşısına çıkan talihsiz olaylardan kaçmasına yardım edin.
Shakey, rahat, iyi huylu ve ayakkabı bağı ile oynamayı seven dost canlısı bir kedidir. Ancak, şans onun yanında değil. Neyse ki onun talihsizlikleri sizin için son derece eğlenceli maceralara dönüşüyor, çünkü siz de onunla birlikte Shakey’s Escape – Cat Adventure’a katılacaksınız!
Zavallı Shakey’nin karşılaştığı birçok talihsiz olaydan kurtulmasına yardımcı olmak için oyunun tuşlarını iyi bilmelisiniz. Gerçekten kolay: kedinin yönünü ve hızını kontrol eden bir tuş var, onunla etkileşim kurmasına yardım eden bir diğeri ve Shakey’yi düşmanlarına karşı savunmanızda yardımcı olan üçüncü bir tuş daha mevcut. Maceranız sırasında farklı ayarları keşfetmeniz, ancak uyarmamız gerekir; kanalizasyon timsahları gibi savaşmanız gereken belirli karakterleri bulacaksınız.
Shakey’s Escape – Cat Adventure oynayın, bu kedinin heyecanlı hikayesini ve aynı zamanda yeni favori oyununuzu keşfedin!