Shark Attack Beach Survival 3D oyununun android hileli apk indirip Shark Attack Beach Survival 3D hileli mod ile oynayabilirsiniz. Shark Attack Beach Survival 3D Hile indir

Shark Attack Beach Survival 3D Nasıl Hile Yapılır

Shark Attack Beach Survival 3D, sizi okyanustaki en yırtıcı hayvan olan köpek balığına dönüştüren ve yem arayışıyla sularda yüzdüren bir oyundur. Büyük balık olmanın ne demek olduğunu öğrenmek istiyorsanız, o zaman bu bağımlılık yaratan bu oyuna bir şans verin.
Shark Attack Beach Survival 3D oyununda göreviniz basit: köpek balığının iç güdülerini takip etmeniz ve yem için avlamanız gerekir. Her bir seviyede belirli hedefleri tamamlamak zorundasınız, ister sıradan üç balığı avlamayın isterseniz hiç bir şeyin farkında olmayan bir insanı. Fakat dikkatli olun! Süreniz bitmeden amaçlarınıza ulaşmanız gerekir yoksa su altı maceranız son bulur.
Suları keşfetmek ve masum kurbanlarınızı ağzınıza atmayı başarmak için köpek balığınızı tıpkı onun yerindeymiş gibi kontrol etmelisiniz. Bunun için ekranda bir kaç tuşa sahip olacaksınız: yönü ve hızı kontrol etmek için bir joystick, daha yakından yüzmek ya da su yüzeyinden uzaklaşmak için tuşlar, saldırmak ve yakalamak için de iki ayrı tuşa sahip olacaksınız. Bunlarla hiç bir zorluk yaşamadan tüm alanı keşfetmekle kalmaz aynı zamanda su altı yaratıklarını öğrenebilir ve yolunuza çıkan insanları avlayabilirsiniz.
Shark Attack Beach Survival 3D’yi indirin ve tüm okyanusta panik yaratın!