Shoot The Target oyununun android hileli apk indirip Shoot The Target hileli mod ile oynayabilirsiniz. Shoot The Target Hile indir

Shoot The Target Nasıl Hile Yapılır

Shoot The Target, bu oyunda yer alan 40’dan fazla seviyede karşılaşacağınız çeşitli atış zorluklarını geçmeye çalıştığınız beceri ve keskin zeka oyunudur.
Bazı şaşırtıcı grafikler ve çok akıcı ve hassas kontrollere sahip olmanın yanı sıra, bu oyun piyasada bulabileceğiniz diğer atış oyunları arasından öne çıkan birkaç farklı oyun modu içerir. Shoot The Target’da sınırsız cephaneniz mevcuttur; kaç atış yapacağınıza bir sınır koymak yerine daha fazla atış kazanmak için sahip olduğunuz mühimmatı riske atabileceğiniz şansa dayalı mükemmel bir mini oyun oynayarak daha fazla mermi elde edebilirsiniz. Bu özelliği, Shoot the Target’ı oynamaya ilk başladığınızdaki sahip olduklarınızdan daha derin bir stratejik oyun haline getirir.
Silahınızı çekin ve şişelerin, hedeflerin ve hatta başların üstündeki elmalara atış yapın. Zaman ve cephane tükenmeden hedefi vurabilir misiniz?