PAYLAŞ

The Sims Mobil Hile apk indir

The sims mobil apk , son zamanların merakla beklenen oyunları listesin de  en başta olan apk uygulaması şimdi Mobilhile farkıyla sizinle buluşuyor. Simülasyon oyunlarından hoşlananlar için bulunmaz bir fırsat olan oyunumuzu oynamak için yapmanız gereken ise aşağıda ki linke tıklamaktır. Oyunumuzdan kısaca bahsedecek olursak eğer gerçek zaman simülasyonu olarak geçmektedir. Peki bu ne demektir? Yani oyunumuz bize gerçek hayatı yansıtacaktır. Oyunda isterseniz güçlü bir iş adamı olabilir yada hayallerinin peşinden giden bir aşçı veya evli ve çocuklu bir aile bireyi yada müzmin bir bekar. Oyun bunu tamamen size bırakıyor. Oynaması gerçekten çok zevkli olan the sims mobil apk uygulaması ile parti yapabilir, konserlere katılabilir ve hatta seyahatlara çıkabilirsiniz. Yapmanız gereken ise aşağıda bulunun the sims mobil apk uygulamasını indirme linkine tıklamaktır.

 

The Sims Mobil Hile

The sims mobil apk uygulamasın da birbirinden farklı yüzlerce karakter oluşturabilirsiniz. Yarattığım karakter ile dilediğin her şeyi yapabilme imkanın vardır. the sims mobil apk uygulamasın da başka karakterler ile evlenebilir, kendi işinin sahibi olabilir yada istediğin bir gruba katılarak konserler verebilirsin. Bunlar tamamen sana kalmıştır. Yarattığın karaktere meslek seçimi yaparak geliştirebilir ve hatta seçtiğin meslekten emekli dahi olabilirsin. The sims mobil oyunun da karakter derinliği çok fazladır. Yani emekli olduğunuz da çalıştığınız süre boyunca elde ettiğiniz yetenekleriniz, hobileriniz, eşyalarınız ve hatta becerileriniz bir sonraki nesle aktarılır ve üzerine yeni yetenekler, hobiler vs. eklenerek git gide çoğaltılabilir. Yani emekli olduğunuz da her şey bitmiş demek değildir. Yeni nesil bir karakter ile devam edebilirsiniz. Bu devamlılığı sağlamak için ise yapılması gereken evlenmek ve çocuk sahibi olmaktır. Aksi takdir de emekli olduktan sonra mirasınızı devredecek birisini bulamazsınız. Bunlar ve daha fazlasına sahip olmak istiyorsanız eğer yakın zamanda çıkacak olan oyunumuzu aşağıda linkten indirip ön kayıt yaptırabilir ve ilk sıralardan yerinizi alabilirsiniz.

 

the sims mobil para hilesi

The sims mobil apk oyunun da para ilk başlar da çok önemlidir. Seviyeniz ilerledikçe paraya olan bağlılık azalacak ve daha çok aktive yaparak sadece eğlenmenize bakabileceksiniz ama ilk seviyeler de neredeyse adım atmak dahi para ile gerçekleşiyor. Bu nedenden dolayı  kazandığınız paralarınızı hemen harcamadan elinizde biraz biriktirmeniz yararınıza olacaktır. Para ile yeni bir mesleğe geçebilir, var olan mesleğiniz de gelişebilir, yeni bir mekan alabilir, çılgın aktiviteler oluşturabilir ve hatta evlenebilirsiniz.

the sims mobil apk indir

Oyunda en fazla paranın gittiği yer ise düğündür. Düğün yapmadan önce yüksek miktarda para biriktirdiğiniz den yada mesleğinizin geleceğinin iyi olduğundan emin olun. Aldığınız evlere gelirsek eğer, evleri isteğinize göre dizayn edebilir ve hayallerinizde ki eve sahip olabilirsiniz. Diyelim ki çok paranız var. Tek karakter üzerinde 3 farklı ev alabilir ve bu evleri de hayallerinize göre dizayn edebilirsiniz. Dizayn ettiğiniz evleri daha sonra baştan aşağıya değiştirme imkanınız davardır. Yapmanız gereken ise aşağıdaki the sims mobil apk uygulamasını indirme linkine tıklamak.

the sims mobil indir

The sims mobil apk uygulaması tamamen bir gerçek hayat simülasyon oyundur. Yani gerçek hayatta ne yapabiliyorsak eğer oyunda da yapabilmekteyiz. Bu demektir ki, oyunda evlenebiliriz de. Evlenmenin tek şartı vardır tabi ki de oda uygun bir eş bulabilmek. Evlendiğiniz zaman eşiniz olan karakterin de ara penceresini isterseniz görebilecek, nerede olduğunu ve neler yaptığını bileceksiniz. Eşiniz ile eviniz de çılgın partiler verebilir ve şöhretinizi arttırabilir yada beraber seyahatlere çıkabilirsiniz. Gerçek hayatta yapamadıklarınızı the sims mobil apk uygulaması sayesin de rahatça yapabileceğiniz bir oyunu kim istemez ki ? Kısa süre sonra çıkacak oyun için bizler çoktan yerimizi aldık ve hazır beklemekteyiz. Sizler de bu farklı oyunu oynamak istiyorsanız eğer yapmanız gereken tek şey aşağıda ki linke tıklamak.

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK