Sinister Edge oyununun android hileli apk indirip Sinister Edge hileli mod ile oynayabilirsiniz. Sinister Edge Hile indir

Sinister Edge Nasıl Hile Yapılır

Sinister Edge, oyuncuların çocukluk evine geri dönen bir karakteri kontrol ettiği birinci şahıs bir korku oyunudur. Ancak, köşkün içinde olan her şeyi keşfetmek için, bir sürü bulmacayı çözmeniz gerekecek … ve sizi doğaüstü bir varlık takip edecektir.
Sinister Edge’in kontrolleri oldukça basit. Sol baş parmağınızı kullanarak karakterinizi ortamda özgürce hareket ettirirken, sağ parmağınızla karşılaştığınız nesnelerle etkileşime girebilirsiniz. Bunun da ötesinde, bazen bir bulmacayı çözmek için diğer Android cihazlarının işlevlerini kullanmanız gerekir. Örneğin, bir büstü döndürmek için cihazınızı hafifçe eğmeniz gerekir.
Macera, karakterin köşkün dışına çıkmasıyla başlar. Oraya vardığınızda, ilk hedefiniz eve girmek ve bunu yapmak olacak, kulübeye, aile mezarlığına ve hatta kuyuya bakmanız gerekecek. Bu ilk gezintilerden sonra eve girebileceksiniz. İçeri girdikten sonra, neredeyse tüm kapıların kilitli olduğunu fark edeceksiniz, bu yüzden ilerlemeye devam etmek için karşılık gelen anahtarları bulmanız lazım. Bütün bunlar, yakındaki garip bir varlık gizlenirken olucak.
Sinister Edge meraklı bir hikaye, mükemmel grafikler ve son derece sofistike bulmacaları ile birinci şahıs bir korku ve bulmaca oyunudur. Bunun da ötesinde, oyun sanal gerçeklik modunda mükemmel çalışır. Hatta daha da rahat (veya büyük bir ekranda) oynamak için Bluetooth üzerinden bir uzaktan kumanda ile bile bağlayabilirsiniz.