PAYLAŞ

Bilgisayarınızdaki gereksiz dosyaları temizleyip,  boş alan açan  Glary Utilities, beraberindeki araçlar sayesinde performans artışı da sağlıyor.
Glary Utilities, içerisinde bir dizi sistem aracı içeren kapsamlı bir yazılım olmasına rağmen kullanımı oldukça basit. Tek tıkla her şeyi halledebiliyorsunuz.Örneğin; Sistemi temizleyip gerekli optimizasyon işlerini otomatik olarak yapabiliyorsunuz. Glary Utilities’in  içerisinde kayıt defterini temizleme, kısayolları onarma, casus yazılımları temizleme, başlangıçtaki programları yönetme gibi güçlü araçlar bulunuyor. Ayrıca  bu yazılımda Türkçe dil seçeneği de mevcuttur.

glary-utilities-30

Glary Utilities’in dikkat çeken bir özelliği ise;  Windows’un açılış süresini izlemeye yönelik Windows Boot Time işlevidir. Bu işlev sayesinde Windows’unuzun ne kadar sürede açıldığını görebiliyorsunuz ve diğer Windows kullanıcıları ile karşılaştırma yapabiliyorsunuz.  Açılış sürenizi hızlandırmak isterseniz de Windows’la birlikte başlayan programların listesini açıp, belirli programların “gecikmeli” olarak başlatılmasını sağlayabilirsiniz. Bu önemli bir özellik tabii ki. 
Glary_Utilities_Pro

Bilgisayarınızın yüksek performansını korumak ve onu aynı anda temiz tutacak her şeyi bir arada yapabilecek güvenli bir yazılım istiyorsanız, Glary Utilities sizin yardımınıza koşacaktır. Doğru adrestesiniz. Denemeye değer!

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK