Slash of Sword oyununun android hileli apk indirip Slash of Sword hileli mod ile oynayabilirsiniz. Slash of Sword Hile indir

Slash of Sword Nasıl Hile Yapılır

Slash of Sword, arenadaki en iyi dövüşçü olmak için bir gladyatörü kontrol ettiğiniz bir 3D aksiyon oyunudur. Bunu yapmak için her şekil ve boyuttan yüzlerce rakibi yenmeniz gerekecek.
Slash of Sword’un oynanışı nispeten basittir, ekranın sol tarafında bir hareket pedi ve sağda saldırı ve atlatma tuşları bulunur. Her saldırdığınızda veya kaçtığınızda, enerji çubuğunuz aşağı inecektir, bu nedenle bitkin olmak istemiyorsanız her hareketi dikkatlice yapmanız gerekir.
Slash of Sword ile ilgili en iyi şeylerden biri rakiplerinizin yapay zekasıdır. Duruma bağlı olarak, düşmanlar pasif bir şekilde oynayacak ve bir hamle yapmanızı veya saldırmanızı bekleyecek. Üstelik, bir grupta iseler sizi çevrelemeye çalışacaklar. Arenada her şeyin oluru var.
Her savaş arasında kazandığınız altınları harcamak için kasaba halkıyla konuşabilirsiniz. Yeni kılıçlar satın alabileceğiniz veya savaş yeteneklerinizi geliştirebileceğiniz şehir içinde özgürce hareket edebilirsiniz.
Slash of Sword, pürüzsüz ve hassas bir dövüşe ve muhteşem grafiklere sahip olağanüstü bir aksiyon oyunudur. Oyun ayrıca hem karakteriniz hem de rakipleriniz için harika animasyonlar içerir.