PAYLAŞ

Sniper Ghost Warrior 3

Sniper ghost warrior 3
Sniper ghost warrior 3

Sniper Ghost Warrior 3 ile bu son teknoloji modern askeri shooter oyunu ile düşman saflarının ötesine geç. Rusya sınırındaki, Georgia’da düşman hatlarının ötesine bırakılmış bir Amerikan keskin nişancısını oyna. Kendi seçimlerin doğrultusunda bu acımasız açık dünyada görevleri başar. Unutma yaptığın her şey ve aldığın her karar oyun gidişatını değiştirir. Bunun için akıllıca kararlar vermeye çalış. Şimdiden herkese iyi oyunlar.

Sniper Ghost Warrior 3 game play

Sniper Ghost Warrior 3 game play yani oynanış. Oyun başlangıcın da sizi Rusya yakınlarında Gürcistan sınırına doğru bir yere bırakıyor ve oyun burada başlıyor. İlk girişte kısa bir ön izleme videosunu izliyoruz ve başlıyoruz. Ön izleme videosundan sonra direk oyuna giriyoruz ve açılır açılmaz araba içinde kendimizi buluyoruz. Enteresan bir başlangıç. Daha sonra haritaya bakarak gideceğimiz yere doğru yola çıkıyoruz. Daha sonra güvenli bölgemize geliyoruz, bu yer mağara gibi bir yer ve burada silahlarımız eşyalarımız vs var. Burada işimizi bitirip çıkıyoruz. Oyunda 2 ana görev vardır ve güvenli evimize girdiğimiz de ilk görevimizi alıyoruz. Daha sonra dışarı çıkıyor arabamıza biniyor ve haritada işaretli yere doğru yola çıkıyoruz. Harita da yazan yere yaklaştığımız da terkedilmiş bir yere varıyoruz ve hedefimizi öldürmemiz gerekiyor. Hedefimiz bina da değil onu söyleyelim hemen ama çatıda bulduğumuz adamı direk öldürmeyelim ve sorguya çekelim. Zaten oyunda sürekli size yardım ediliyor hedefler olsun gidilecek yerler olsun. O yüzden zorluk çekmezsiniz başlar da, daha sonra ise zaten alışıyorsunuz. Böylelikle ilk görevimizi yapmış bulunuyoruz. İyi oyunlar.

Sniper Ghost Warrior 3 türkçe yama

Sniper Ghost Warrior 3 türkçe yama yapma. Türkçe yama linkini google’den rahatça bulabilirsiniz. Onu bulup indiriyorsunuz winrar olarak iniyor. İndikten sonra ise dosyamızı açıyor ve dosya konumunu seç diyoruz. Steam kullananlar için steam apps klasörü vardır ve oyunlarınızın hepsi bu klasör içinde bulunur. Oyunu seçiyoruz ve ileri tıklayarak yüklenmesini bekliyoruz. Yüklendikten sonra ise ileri ve son diyerek Türkçe yama yapma işlemini bitiyoruz. Dikkat edilmesi gereken nokta ise; oyunun 1.1 versiyonu ile uyumlu yamalar bulunuyor piyasada buna dikkat etmektir. Şimdiden herkese iyi oyunlar.

Sniper ghost warrior 3 trainer

Sniper ghost warrior 3-trainer
Sniper ghost warrior 3-trainer

Sniper ghost warrior 3 trainer yani eğitici. Bu eğiticiler genel de oyunu daha iyi öğrenmek isteyenler için oyun içinde bulunan haritaların eğitim görevleri gibi bişeydir. Yani bu eğitici bölümlerini indirerek oynayabilir ve bölümle ilgili ip uçları elde edebiliriz ama bana gelen sorular ve kendi deneyimim ile bence gerek yoktur bu eğitici bölümlere. Oyun zaten size oldukça fazla yardım ediyor görev sırasın da ve bu eğiticiler tamamen zaman kaybıdır. Onun için direk oyunu oynayarak da çok rahat bir şekilde ilerleyebilirsiniz.

Sniper Ghost Warrior 3 steam

Sniper Ghost Warrior 3 steam üzerinden satışa sunulan bir silahlı görev tanımlı bir oyundur. Çıkalı yaklaşık 4-5 ay oldu ve şimdiden kendi kitlesini oluşturdu diyebiliriz. Steam üzerinden normal de 109tl olan oyun yıl başı indirimi ile şuan yalnızca 59tl dir ama kısa zaman sonra tekrar 109tl olan fiyatına dönecektir. Eğer sizde oynamak istiyorsanız eğer elinizi çabuk tutmanız gerekir. Şimdiden iyi oyunlar.

Sniper Ghost Warrior 3 sistem gereksinimleri

MİNİMUM:

  • İşletim Sistemi: Windows 7/8.1/10 64-bit
  • İşlemci: i3 3240 3.4 GHz or AMD FX-6350 3.9 GHz
  • Bellek: 8 GB RAM
  • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 660 2GB or AMD Radeon HD 7850 2GB
  • DirectX: Sürüm 11
  • Depolama: 50 GB kullanılabilir alan
  • İlave Notlar: Online Connection Requirements: 512 KBPS or faster Internet connection
ÖNERİLEN:

  • İşletim Sistemi: 64-bit Windows 10 or later
  • İşlemci: AMD FX 8350 Wraith or Intel Core i7 4790 or equivalent
  • Bellek: 16 GB RAM
  • Ekran Kartı: AMD Radeon™ RX 480 4GB or NVIDIA GeForce(R) GTX 1060 3GB
  • DirectX: Sürüm 11
  • Depolama: 50 GB kullanılabilir alan
  • İlave Notlar: Online Connection Requirements: 512 KBPS or faster Internet connection
Oyunu indirmek için tıklayın
Sıradaki oyun için tıklayın
Sitemizdeki diğer oyunlar için tıklayın

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK