Sniper X Feat Jason Statham oyununun android hileli apk indirip Sniper X Feat Jason Statham hileli mod ile oynayabilirsiniz. Sniper X Feat Jason Statham Hile indir

Sniper X Feat Jason Statham Nasıl Hile Yapılır

Sniper X Feat Jason Statham, oyuncuların sadece bir nişancı oyunu oynamadığı bir FPS. Bu sefer Transporter, The Expendables ve The Mechanic gibi filmlerin üretken ve karizmatik aktörü Jason Statham ile oynama şansına sahip olacaksınız.
Sniper X Feat Jason Statham’ın oynanışı Android için birincil kişi aksiyon oyunlarına çok benzerdir. Karakterin bir yerde sabit kalacak. Kamerayı hareket ettirerek sol baş parmağını kullan ve hedef al, sağ baş parmağınla da yakınlaştır ve ateş et. Bu kadar basit ve dokunmatik cihazlar için mükemmel, pratik bir sistem.
Oyunun güçlü yönlerinden biri de sadece dürbünlü tüfekleri değil aynı zamanda av tüfeği ve makineli tüfekleri de kullanabiliyor olmanız. Her bir görev farklı çeşit tüfeği kullanmanızı gerektirir; örneğin, av tüfeği görevi olan bir yere dürbünlü tüfekle gidemezsiniz.
Sniper X Feat Jason Statham, göz alıcı grafikleriyle mükemmel bir FPS oyunudur, daha da iyisi, Jason Statham en iyi dövüşcüdür. Ayrıca oyunda sayısız silah, görev ve düşman mevcuttur.