PAYLAŞ

Soldiers of the Universe

Soldiers of the Universe
Soldiers of the Universe

Soldiers of the Universe’de hikaye, ana karakter Hakan’ın babasının şehit olduğu haberini alması üzerine yurt dışındaki görevini bırakarak Türkiye’ye dönüş yapmasıyla başlıyor. Hakan,
babasının da üyesi olduğu Akıncı Beyleri’nden babasının neden şehit olduğunu öğrendikten sonra yanındaki üç kahraman Türk askeri ile birlikte Cizre, Nusaybin ve İstanbul’da operasyonlar düzenleyip, Cerablus ve El Bab operasyonlarında görev alıyor. Oyunun ne güzel yanlarından bir başkası ise C-op olarak oynayabiliyor olmamız. C-op derken yani oyunu arkadaşlarımız ile birlikte oynayabiliyoruz. Arkadaşlarımızı davet ederek görevler de farklı karakterler seçerek oyunumuza dahil olabilir yada biz onların oyunlarına dahil olabilir. Bu sayede bölümleri daha hızlı bitirebiliriz. Şimdiden iyi oyunlar.

Soldiers of the Universe game play

Soldiers of the Universe ilk girdiğimiz de direk gizli olarak bizlere verilen görevleri yapıyoruz. Oyunda iyi şeyler çok ama en güzel yanı oyunun Türkçe olması ve diyalogların çok mükemmel bir şekilde dizayn edilmiş olması. Dediğim gibi size verilen görevleri yaparak ilerliyorsunuz. Oyun sizleri Türkiye içinde ve dışında bir kaç yere gönderiyor ve teröristleri öldürüyorsunuz. Oyunun iyi yanlarından diğeri ise mermi hissiyatları. Yani yediğiniz kurşunlar yada attığınız kurşunlar oldukça gerçekçi bir şekilde dizayn edilmiş. Soldiers of the Universe oyunu kontrol olarak da gayet kolay ve oynaması da bir o kadar zevk verici. Oyun içerisinde bizden de bir şeyler görmeniz mümkün. Mesela araba olarak toroslar kullanılmış, duvarlarda Türkçe yazılar, diyaloglar zaten mükemmel işlenmiş. Bizlere de sadece oyunu satın alarak yapımcı olan Türk şirketine destek sağlamaktır. Şimdiden iyi oyunlar dileriz.

Soldiers of the Universe hikaye

Soldiers of the Universe-hikaye
Soldiers of the Universe-hikaye

Soldiers of the Universe hikayesi oldukça tanıdık bir yakın zamana değiniyor. 15 Temmuz 2016 yılında Türkiye’mize yapılan hain saldırıyı konu alan yapımcı firma, olayı o kadar güzel anlatmış ki oyunu oynarken kendinizi olayın içine kaptırmamak neredeyse mümkün değil. Elinize silahı alıp olayların içine girdiğiniz de kendinizi orada gibi hissediyorsunuz. Hele ki oyuna girişte ki öğretici video sırasında tüyleriniz diken diken oluyor ve gözleriniz dolup ağlama noktasına kadar geliyorsunuz. Oyun o kadar güzel ve içten ki her Türk vatandaşın oyunu büyük bir ciddiyet ile oynayacağı kesin. Hikayemize dönersek eğer her bölüm farklı bir yerde farklı bir ekip ile savaşıyoruz ama ekibimiz de sadece akbaba ve baykuş değişmiyor. Geriye kalan 4 kişi oynadığınız bölüme göre değişiyor. Bölümler arası geçişler de ise yine o bölüme göre videolar izliyoruz ve bu videolar gerçek, yaşanmış olaylardan esinlenerek yapılmıştır. Sizde eğer bu %100 Türk yapımı oynamak istiyorsanız eğer aşağıdaki linke tıklayarak yılbaşı indiriminden yararlanarak indirebilirsiniz. Şimdiden iyi oyunlar.

Soldiers of the Universe bölümler

Soldiers of the Universe bölümler yine gerçek Türkiye üzerinden geçiyor ve mekanlar da birebir aynı dizayn edilmiştir. Bölümler olarak Cizre, Nusaybin ve İstanbul da direkt başında sizin bulunduğunuz ekip ile operasyon düzenliyor,  Cerablus ve El Bab operasyonların da ise yardımcı olarak görev alıyorsunuz. Cizre bölümün de önde bulunarak öncü birlik olarak görev alıyorsunuz ve tim komutanı olarak oynuyorsunuz. Nusaybin bölümün de yine tim komutanısınız ve bazı önemli kararlar verip komutanızda ki askerlerinizi hayatta tutmaya çalışıyorsunuz. İstanbul bölümün de olası bir terörist olayını engellemeye çalışıyorsunuz ve bölüm oldukça zor çünkü ne kadar erken farkederseniz o kadar erken bitiriyorsunuz. Cerablus ve El Bab bölümlerin de ise yardımcı olarak ekibinizle gidiyorsunuz bu yüzden keskin nişancı olarak arkalar da ekibinize yardımcı oluyorsunuz. En sevdiğimiz bölüm El Bab bölümüdür. Çünkü El Bab bölgesi dağlık bir bölge olduğu için keskin nişancı olarak çok iyi yer alıp teröristleri tek tek avlıyoruz. Oyunu indirmek için aşağıda bulunan linke tıklamanız yeterli olacaktır. Şimdiden iyi oyunlar.

Soldiers of the Universe Sistem Gereksinimleri

MİNİMUM:

  • İşletim Sistemi: Windows 7 64-Bit or later
  • İşlemci: Intel Core i3-3225 @ 3.30GHz
  • Bellek: 4 GB RAM
  • Ekran Kartı: nVidia GeForce GTX 500 Series 1GB / AMD Radeon HD 6000 Series 1GB
  • DirectX: Sürüm 11
  • Depolama: 15 GB kullanılabilir alan
  • Ses Kartı: N/A

 

Oyunu indirmek için tıklayın

 

 

Sıradaki oyun için tıklayın

 

 

Sitemizdeki diğer oyunlar için tıklayın

 

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK