PAYLAŞ

Standoff Multiplayer, multi destekli aksiyon savaş oyunudur. Oyunda çaylak olarak başlıyorsunuz düşmanları vurarak seviyenizi yükseltebiliyorsunuz ağ üzerinden oynayıp bir çok insanla ve arkadaşlarınızla oynayabilirsiniz.

hqdefault

Multiplayer oyununu oynayabilmek için internet bağlantınız bulunması gerekiyor çünkü oyun sadece internet üzerinden oynanabiliyor. Kendi isteğinize göre bir maç arıyorsunuz ve bağlandıktan sonra takımınızı seçerek giriyorsunuz.

indir

Telefon veya tablet üzerinden gerçek oyuncularla hatta arkadaşlarınızla dahi oynayabilirsiniz. Oyunda farklı modlar bulunuyor. Bunlardan bir tanesi düşman bölgesinden bayrak kaçırma ve kendi bölgenize getirerek bir maç sayısı elde edebiliyoruz.Çok oyunculu olarak dünyanın farklı yerlerindeki kişiler ile savaşabilir ve silah kilitlerini açabilirsiniz. Kazandığınız paralar ile kendinize kutu alabilir ve derili silahlar kazanabilirsiniz.

maxresdefault

Sizde bu heyecan dolu oyunu oynamak istiyorsanız aşağıdaki linklerimizden mod apk olarak oyunu indirebilirsiniz.Bol eğlenceler…

standoff-multiplayer_7_1280x711

Oyun Adı: Standoff : Multiplayer
Oyun Türü: Aksiyon
Dil: İngilizce
Boyut: 150,89 MB
Geliştirici Firma: AlanApps
Dosya Türü: .apk

Standoff Multiplayer v1.19.3 MOD APK İNDİR – 26MB

Standoff Multiplayer v1.19.3 SD DATA İNDİR – 124MB

KURULUMU

Standoff Multiplayer v1.19.3 SD DATA dosyamızı indirip rardan çıkaralım “com.alanapps.standoff” ve android/obb klasörüne atalım. (obb klasörü yoksa siz oluşturun)

Standoff Multiplayer v1.19.3 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Standoff Multiplayer 1.19.3 mermi hile apk : oyun içinde dilediğiniz gibi ateş edebilirsiniz, merminiz azalmaz.

Standoff Multiplayer 1.19.3 para hile apk : oyun içinde dilediğiniz kadar kasa alabilirsiniz, paranız azalmaz daima artar.

UYARI : oyunun kurulumunu tamamen yapmalısınız. SD DATA dosyasını konu içinden indirmeniz gerekiyor aksi halde oyun açılmayabilir.

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK