Stickman Rope Hero 2 oyununun android hileli apk indirip Stickman Rope Hero 2 hileli mod ile oynayabilirsiniz. Stickman Rope Hero 2 Hile indir

Stickman Rope Hero 2 Nasıl Hile Yapılır

Stickman Rope Hero 2, büyük bir şehirde bir çöp adamı manevra ettiğiniz bir aksiyon ve macera oyunudur. Ancak bu karakter basit değil. Bu oyunun yıldızı, Örümcek Adam’ınkine benzer süper güçlere sahip.
3D estetiği ile Stickman Rope Hero sizi aksiyona sokar. Ayrıca, şehrin herhangi bir yerinde dolaşmakta özgürsünüz. Kontroller basit⁠ – karakterinizi hareket ettirmek için ekranda görünen düğmelere basmanız yeterli. Hareket etmek için kontrol panelini kullanın ve daha hızlı gitmek için bir örümcek ağına vurmak, tekme atmak için eylem düğmelerine basın.
Stickman Rope Hero’nun bir başka eğlenceli kısmı da herhangi bir aracı sürmeyi seçebilmenizdir. Herhangi bir araba, kamyonet veya motosiklete gidin ve sürüş kontrollerini kullanarak sürün.
Stickman Rope Hero, bu şehrin sokaklarında dolaşırken eğlenebileceğiniz özelliklerle dolu bir oyundur. GTA gibi klasik oyunlarda olduğu gibi, bu oyunun öğeleriyle etkileşime girerken kalbinizin arzusunu takip edin ve kendi maceranızı oluşturun.