Super Hero Fighter oyununun android hileli apk indirip Super Hero Fighter hileli mod ile oynayabilirsiniz. Super Hero Fighter Hile indir

Super Hero Fighter Nasıl Hile Yapılır

Super Hero Fighter, evrendeki en güçlü süper kahramanlardan bazılarını oynayabileceğiniz bir 2D dövüş oyunudur. Son Goku, Carnage, Vegeta, Iron-Man, Incredible Hulk ve Thor olarak bilinen isimlerden bahsediyoruz. Daha doğrusu, bu karakterler TAM olarak onlar değil, yeterince yakın.
Kontroller bu oyun türü için standarttır: Solda karakterinizi hareket ettirmek için sanal joystick’i, sağda ise saldırmak için düğmeleri kullanabilirsiniz. Asıl sorun, saldırı düğmeleri dizisinin çok küçük olması, herhangi bir özel saldırı yapmayı çok zorlaştırmasıdır. Sanal joystick bile karakterinizi istediğiniz gibi hareket ettirmek için çok küçük.
Bir başka önemli sorun, Super Hero Fighter’ın başlangıcında bir karakter seçebilmenizdir, ancak bundan sonra muhtemelen onunla sıkışmışsınızdır. Diğer karakterlerin kilidini açmak mümkündür, ancak çok zor ve aslında imkansız gözüküyor. Başka bir karakterin bile kilidini açmak zor.
Super Hero Fighter’ın iyi grafikleri var, ancak maalesef bazı büyük dezavantajları var. Kontroller kötü, farklı zorluk seviyeleri yok ve diğer karakterlerin kilidini açmak çok pahalı.