Super Mario Run Ninja oyununun android hileli apk indirip Super Mario Run Ninja hileli mod ile oynayabilirsiniz. Super Mario Run Ninja Hile indir

Super Mario Run Ninja Nasıl Hile Yapılır

İnanılmaz derecede eğlenceli Super Mario Run Ninja ‘sınırsız koşucu’ alt-kategorisinde yer alır. Bu oyunda, yol boyunca engelleri aşarken aynı zamanda sürekli sizi takip eden bir köpekten kaçmanız gerekir. Ancak, hepsi bu kadar değil! Ayrıca mümkün olduğunca çok altın toplamanız ve kendi mesafe rekorunuzu da kırmanız gerekir.
Super Mario Run Ninja benzer oyunların aksine, karakterinizi daha çok kontrol etmenize izin verir. Ekranda parmağınızı yatay olarak kaydırarak karakteriniz sağa ya da sola hareket edecektir. Zıplaması ya da yanlamasına takla atması için de parmağınızı dikey olarak kaydırabilirsiniz.
Koşarken kaçınmanız gereken engellerden bazıları da ağaç gövdeleri, rampalar ve tünellerdir; ancak mümkün olduğunca çok altın toplamak için zaman ayırmayı da unutmayın. Bu özellikle önemlidir; çünkü karakteriniz için muhteşem güçlerle bu altınları değiş tokuş edebilirsiniz. Ayrıca, diğer faydalı becerilere sahip ninjaların da engelini kaldırabilirsiniz.
Super Mario Run Ninja, Android cihazlara mükemmel şekilde adapte olmuş inanılmaz derecede eğlenceli bir oyundur. Ayrıca karakterinizin tüm zamanların en ünlü tesisatçısı olduğunu öğrendiğinizde de şaşırabilirsiniz. Her şekilde kesin olan şey ise ekrana sürekli olarak dokunacak ve engellerden kaçınacaksınız.