Super Robot VS Angry Bull Attack Simulator oyununun android hileli apk indirip Super Robot VS Angry Bull Attack Simulator hileli mod ile oynayabilirsiniz. Super Robot VS Angry Bull Attack Simulator Hile indir

Super Robot VS Angry Bull Attack Simulator Nasıl Hile Yapılır

Super Robot VS Angry Bull Attack Simulator, hasara yol açan kötü robotlardan kurtulmaya çalışırken şehrin etrafında gezinen bir robot ya da boğa olarak oynadığınız eğlenceli bir aksiyon-macera oyunudur.
Oyunun başında dev bir robot mu yoksa boğa olarak mı oynamak istediğinizi seçebilirsiniz. Başladığınızda, insanlarla, arabalarla ve binalarla dolu bir şehir bulacaksınız. Ekranın en üstünde, hedefinizle bir harita göreceksiniz. Bu yüzden, düşmanlarınızla karşılaşıncaya kadar şehir içinde ilerlemek zorunda kalacaksınız ve oradan, siz onları öldürene kadar onlara karşı savaşacaksınız. Fakat kolay olmayacak, çünkü sizi de nakavt edebilirler.
Super Robot VS Angry Bull Attack Simulator’ünün oynanışı basittir. Solda, karakterinizin hareketlerini kontrol etmek için kullanabileceğiniz bir D-pad görürsünüz ve sağ tarafta ise saldırı tuşlarını görürsünüz. Üstte, şehrin bir haritası mevcuttur.
Super Robot VS Angry Bull Attack Simulator sakin kalmak ve dünyayı kötü robotların saldırılarından kurtarmak için eğlenceli bir oyundur.