Super Toss The Turtle oyununun android hileli apk indirip Super Toss The Turtle hileli mod ile oynayabilirsiniz. Super Toss The Turtle Hile indir

Super Toss The Turtle Nasıl Hile Yapılır

Super Toss The Turtle, bir kaplumbağayı elinizden geldiğince yükseğe fırlatmanız gereken bir oyundur. Bu oyun, Newgrounds studio’nun tarihinde en çok oynanan klasik Flash Game Toss the Turtle oyununun geliştirilmiş bir versiyonudur.
Super Toss The Turtle’nin oyun planı orijinal oyuna benzerdir. Kaplumbağanın gideceği yönü ve gücü onu fırlatmak için kullanacağınız araçla hesaplayın, ve yerleştirdikten sonra gidişat güzergahını düzenleyin. Ayrıca, daha da ilerlemesi için üç tane taş da kullanabilirsiniz.
Orijinal oyunda olduğu gibi, oyunu oynadıkça ve skorunuzu artırdıkça kaplumbağa için her çeşit geliştirmeyi satın alabilirsiniz: onu daha da uzağa göndermek için füzeler, daha dayanıklı kabuklar, yeni silahlar ve çok daha fazlası.
Super Toss The Turtle yeni bir şey sunmayan (aslında yıllar öncesine ait başlığın karbon kopyası gibidir) vahşi bir oyundur, yine de son derece bağımlılık yaratır ve eğlencelidir.