Survival Heroes oyununun android hileli apk indirip Survival Heroes hileli mod ile oynayabilirsiniz. Survival Heroes Hile indir

Survival Heroes Nasıl Hile Yapılır

Survival Heroes iki popüler oyun olan MOBA ve Battle Royale’in oyun mekaniklerini ustalıkla birleştiren bir aksiyon oyunudur. İlk bakışta, bir Mobile Legends ya da Valor’dan esinlenen MOBA Arena’sına benzer, ama oyunu oynadığınızda bir süre sonra 70’e kadar oyuncunun aynı anda savaşabileceği heyecan verici çevrimiçi savaşlarla daha çok PUBG veya Fortnite oyunlarına benzediğini fark edersiniz!
Survival Heroes, çok basit bir kontrol sistemine sahip. Karakterinizi ekranın sol tarafındaki sanal joystick ile hareket ettirin ve saldırmak için sağdaki tuşları kullanın. Tam olarak hangi saldırıların mevcut olduğu, kahramanınızın hangi silahlara sahip olduğuna bağlıdır. Son olarak, ekranın alt kısmında, envanterinizdeki iksir, sihirli kaydırma veya runik alfabesi gibi öğelere hızlıca erişebileceğiniz bir menü mevcuttur.
Survival Heroes; MOBA ve Battle royale’in mükemmel bir kombinasyonudur, bu da mobil Android oyuncularına popüler türlerde yeni bir bakış açısı sunar. Hepsinden önemlisi, fantastik grafiklere ve tonlarca karakter görünümüne de sahiptir. Deneyin ve Survival Hero’nun heyecan verici savaşlarında ne kadar dayanabileceğinizi görün!