SWAT: End War oyununun android hileli apk indirip SWAT: End War hileli mod ile oynayabilirsiniz. SWAT: End War Hile indir

SWAT: End War Nasıl Hile Yapılır

SWAT: End War, dünya çapında bir dizi göreve katılması, rehineleri serbest bırakması ve terörist düşmanları öldürmesi gereken saldırı grubundaki bir askerin rolünü üstleneceğiniz birinci şahıs nişancı oyunudur.
Garip bir şekilde, SWAT kahramanımız görevlerinde bulduğu para, mücevher ve altınla kendi silahlarını satın almak zorunda. Bunlarla birlikte, saldırı tüfeği, av tüfeği, tabanca, vb. gibi yükseltmeler satın alabilirsiniz, amaç keskinliği artırmak ve daha fazla hasar bırakmaktır.
SWAT: End War, senaryolarında, düşmanlarında veya konumlarında çok fazla çeşitliliğe sahip değil, ancak işaret parmağınızla uzmanlığınızı gösterebileceğiniz birçok görev sunuyor. Çünkü oyunun kontrolleri, düşmanlar sizi havaya uçurmadan önce onları yok etmek üzerine kuruludur.
SWAT: End War, iyi grafiklere sahip olmanın yanı sıra çok hassas bir kontrol sistemine sahip eğlenceli bir birinci şahıs nişancı oyunudur ve bu sayede düşmanları öldürmek gerçek bir zevk haline gelir.