Tag Team Karate Fighting Tiger oyununun android hileli apk indirip Tag Team Karate Fighting Tiger hileli mod ile oynayabilirsiniz. Tag Team Karate Fighting Tiger Hile indir

Tag Team Karate Fighting Tiger Nasıl Hile Yapılır

Tag Team Karate Fighting Tiger, güçlü rakiplerle savaşırken Taekwondo, Muay Thai, Kung Fu, boks ve diğer dövüş tarzlarından hareketleri kullanabileceğiniz bir aksiyon arcade oyunudur.
Başlamak çok kolay: Sadece uygulamayı açın, bir dövüşçü seçin ve özelleştirin. İşiniz bittiğinde, kavga başlıyor!
Dövüşürken, kendinizi savunmak ve rakibinize saldırmak için ekranın iki yanındaki kontrolleri kullanın. Zıplama düğmesi ekranın sol tarafındadır, sağdaki düğmeler ise dövüşçünüzün varsayılan saldırılarını etkinleştirir: Vuruş, yumruk, tekme ve dönen tekme. Rakibe bir saldırı başlatmak için bu düğmelerden herhangi birine dokunun.
Tag Team Karate Fighting Tiger’ın bir diğer harika özelliği de sizi gerçek bir dövüş sanatçısı gibi hissettiren etkileyici grafikleri.
Tag Team Karate Fighting Tiger, harika bir oyun deneyimi sunan bir dövüş oyunudur ve her maç benzersiz olsa da, hepsi harika ataklar ve sonsuz adrenalin içerir. Herhangi bir dövüş oyunu hayranı şüphesiz bu unvandan keyif alacaktır.