Talking Tom: Gold Run oyununun android hileli apk indirip Talking Tom: Gold Run hileli mod ile oynayabilirsiniz. Talking Tom: Gold Run Hile indir

Talking Tom: Gold Run Nasıl Hile Yapılır

Talking Tom: Gold Run, mükemmel Subway Surfers’a oldukça benzer bir 3D sonsuz koşucu oyunudur. Bu oyunda siz Talking Tom ve onun bütün arkadaşlarını oynuyorsunuz (Angela, Hank, Ginger ve Ben). Amacınız yol boyunca altın külçeler toplayarak koşabildiğiniz kadar uzağa koşmaktır.
Ekranda parmağınızı sağa veya sola kaydırmak kahramanınızı bir yandan öteki yana hareket ettirirken yukarı veya aşağı kaydırmak ise sırasıyla zıplamanızı veya yerde kaymanızı sağlar. Bu basit kontrollerle, yolunuzdaki bütün engelleri aşmanız gerekecek: Kamyonlar, teller, arabalar, duvarlar…
Topladığınız altın külçeler ile Talking Tom’un evini iyileştirebilirsiniz. Onun evini ne kadar iyileştirirseniz o kadar yüksek skor çarpanı alacaksınız. Ayrıca evi iyileştirmek Angela, Hank veya Tom’un iki arkadaşı gibi yeni karakterleri açmanızı sağlar.
Talking Tom: Gold Run eğlenceli ve iyi yapılmış bir sonsuz koşu oyunudur. Tek dezavantajı ise Subway Surfers ve diğer sonsuz koşu oyunlarına çok benzemesidir. Yeni bir şey sunmaz hatta grafikleri bile oldukça benzerdir.