PAYLAŞ

Telefondan Wifi Şifresi Öğrenme

WiFi Şifresi kırma (WEP / WPA / WPA2) nasıl hack bir internet bağlantısı modern hayatımızın temel bir zorunluluk haline gelmiştir. (Yaygın Wi-Fi olarak da bilinir), kablosuz sıcak noktalar her yerde bulunabilir! Eğer bir kablosuz ağ kartı ile bir PC varsa, o zaman çevrenizdeki birçok ağları görmüş olmalı. Ne yazık ki, bu ağların en ağ güvenlik anahtarı ile teminat altına alınmıştır. Hiç bu şebekelerden birini kullanmak istedi mi? size yeni evine kaymıştır zaman umutsuzca e-postalarınızı kontrol etmek istedim olmalı. internet bağlantısı aşağı zaman hayattaki en zor zamanı. Bu Wi-Fi şifreleri Hackleme geçici internet erişimi için bir cevaptır.

Wifi şifresi öğrenmek için ilk gibi birçok farklı türleri vardır onun şifreler için kullandığı şifreleme ne tür bilmeniz gerekir. Wifi Şifre değiştirmek için: WEP (kolay / kesmek çatlak), WPA ve WPA2. Neyse ki sizin için biz tüm hack işlemler serisidir otomatik bir program geliştirmiştir ve yapmanız gereken tek şey düğmelerini tıklatın ve beklemek. Nasıl çalışır? Bu program büyük olasılıkla programlama temellerini anlamak için ilk birkaç ay yakın gerekir nasıl performans tam yöntemini kavratmak. Bundan hemen sonra tekrar nasıl işlediğini tam olarak yaklaşımını anlamak için (ne kadar hızlı öğrenen bağlıdır) muhtemelen birkaç yıl gerektirecektir.

Android telefon ve cihazlarda da bunu başarabilirsiniz. Ama kısacası, bu aralıktaki kullanılabilir kablosuz ağları tarar, temas onları, iletişim kurulduktan sonra, bu paketleri alır, paketler alındıktan sonra, o bizim uygulama içinde inşa aracı ile şifre alır, yani paketleri deşifre . Bazı kablosuz ağlar birkaç dakika içinde kesmek olabilir, bazı birkaç dakika, ya da hemen hemen hiç saat sürebilir. Bu kurbanın şifre nasıl yapılır bağlıdır. kesmek için zor olan birçok harfler (büyük harf + küçük), rakam ve özel karakter oluşturulur. Doğal olarak, çoğu sadece harflerden yapılır ve son derece hızlı kesmek olabilir. yazılımı nedir Güvenlik Türü en / Şifrelemeleri kesmek nasıl yapılıyor? Yazılımın en sık kullandığı şifreleme güvenlik tipleri şunlardır: – WEP – WPA – WPA2’dır ve bunların şifre çözücüleri günden güne gelişmektedir.

Telefondan Wifi Şifresi Değiştirme Programı indir

2 YORUMLAR

BİR CEVAP BIRAK