The Beetle Game oyununun android hileli apk indirip The Beetle Game hileli mod ile oynayabilirsiniz. The Beetle Game Hile indir

The Beetle Game Nasıl Hile Yapılır

The Beetle Game sizi renklerle, ödüllerle, engellerle ve gazlarla dolu bir maceraya götüren gezinen bir uğur böceğine eşlik etmeye davet eden inanılmaz derecede bağımlılık yaratan bir oyundur. Evet, doğru okudunuz. Gazlar.
Buradaki göreviniz basit: Sonsuz bir yolda bu uğur böceğine öncülük etmeniz gerekiyor. Noktalı ve yorulmaz arkadaşınız oldukça maceraperesttir, ancak biraz da kaybolmuştur. Bu yüzden, tüm ödülleri kazandığınızdan, tüm engelleri aştığınızdan emin olmalı ve ona rehberlik etmelisiniz.
Oyun kurgusu çok basit: Bir sapanla böcekleri vurmanız gerekiyor. Maceranız boyunca, küçük dostunuzun hızını arttırmanıza yardımcı olacak tonlarca farklı sapan bulacaksınız. Ona rehberlik etmek için akıllı telefonunuzu, gitmesini istediğiniz yöne doğru eğmeniz gerekir. Eğer enerjiniz tükeniyorsa endişelenmeyin, çünkü gazları biriktirdikçe, bu size ekstra güç kazandıracaktır. Unutmayın, durursanız oyun biter!
The Beetle Game, size saatler sürecek eğlence sunar. Kontrol edin ve benzersiz oyunun keyfini çıkarın!