The Killbox: Arena Combat oyununun android hileli apk indirip The Killbox: Arena Combat hileli mod ile oynayabilirsiniz. The Killbox: Arena Combat Hile indir

The Killbox: Arena Combat Nasıl Hile Yapılır

The Killbox: Arena Combat; Counter Strike ya da CrossFire oynadığınız günlere sizi geri götürecek bir FPS oyunudur. Burada, takımınızı galibiyete götürmek için elinizden geleni yapmanız gereken bir savaş ile cezalandırılan bir dünyaya gireceksiniz. Oldukça arındırılmış görselleri ve muhteşem manzarasıyla bu oyun saatlerce süren bir eğlence sunar.
Gerçek zamanda yer aldığı için özellikle düşman tuzaklarını atlatmak ve onların keskin nişancılığına yenilmemek için özellikle dikkatli olmanız ve her türlü çabayı göstermeniz gerekir. Efsanevi bir nişancı olmak ve isyankar biri olarak durmak için silahlarınızı geliştirmeniz gereklidir; ancak bu temel nesneyi sadece her seviyeyi doğru şekilde oynarsanız elde edebilirsiniz.
Söz konusu maçlara geldiğinde, ekranda takım arkadaşlarınızın sağlık seviyesini göreceksiniz. Ne zaman yardıma ihtiyacınız olsa, onlara yardımda bulunmak için orada olmanız gerekiyor. Her seviye her bir tarafta altı oyuncuyu içerir, bu şekilde kazanan her maçta daha çok puanı kazanan kişiye göre değişir. The Killbox: Arena Combat aynı zamanda takım arkadaşlarınızın savaşta düştüklerinde ölümsüz oldukları muhteşem bir seçeneği de içerir. Bu da bir zamanlar ortağınız olan kişilerin zombi versiyonlarından kendinizi korumak zorunda olacağınız anlamına gelir. Her türlü rakip ve ölümsüzle karşılaşacağınız bu çoklu oyuncu modunun yer aldığı oyunun keyfini çıkarın.