PAYLAŞ

The Trail, harika bir keşfetme ve araştırma oyunudur.Kovboy tarzı eğlenceli bir oyun oyayacak ve çeşitli haritalarda kendi yolunuzu çizmeye çalışacaksınız. The Trail oyununda çeşitli oyunlar oynayacak ve hikayenizde ilerleyerek başarılı bir oyun sergileyeceksiniz.

unnamed-3-465x210

Oyunda siz bir kasabada yaşıyor olacaksınız. Kasabayı daha yaşanabilir bir hale getirmek ve güzelleştirmek için mücadele edeceksiniz. Dünyanın gezerek yeni şeyler öğrenin, ticaret yaparak zenginleşmeye başlayın. Bu herkesin zevk alması için tasarlandı. Mobil cihazlarınızda arkanıza yaslanmış oynarken eğlenmeniz isteniyor.

the-trail2

Grafikler 3D’dir.The Trail Play Store’da 59.000’den fazla indirilmiştir.Sizde bu oyunu oynamak için aşağıdaki  verdiğimiz linkten mod apk olarak indirip cihazınıza kurabilirsiniz.

the-trail_3

Oyun Adı: The Trail
Oyun Türü: Simülasyon
Dil: İngilizce
Boyut: 460,68 MB
Geliştirici Firma: Kongregate
Dosya Türü: .apk

indir

 

The Trail v6635 MOD APK İNDİR – 26MB

The Trail v6635 SD DATA İNDİR – 435MB

 

KURULUMU

The Trail v6635 SD DATA dosyamızı indirip rardan çıkaralım “com.kongregate.mobile.thetrail.google” ve android/obb klasörü içine atalım. (obb klasörü yoksa siz oluşturun)

The Trail v6635 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

The Trail 6635 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

 

UYARI : oyunun kurulumunu tamamen yapmalısınız. SD DATA dosyasını konu içinden indirmeniz gerekiyor aksi halde oyun açılmayabilir.

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK