PAYLAŞ

The Walking Dead Season Three Apk, sezonun üçüncü oyunu olan ve birbirinden daha vahşi zombiler içeren bu oyunda ikinci sezonun devamını getireceksiniz.

indir-1

The Walking Dead Season Three oyununda hikayenin gidişatına ayak uydurmaya çalışacak ve bulunmuş olduğunuz zalim dünyada hayatta kalmak için elinizden geleni yapacaksınız.

indir-2

Kaliteli grafiklere sahip olan bu oyunda güvendiklerinizle bir aile olmaya çalışacak ve hem size karşı olan insanlara hemde zombilere karşı mücadele edeceksiniz.Sürükleyici bir atmosfere kapılacak ve olağan üstü ses efektleriyle kendinizi oyunun içerisinde hissedeceksiniz.

the_walking_dead_season_three-2

Oyun size birkaç alternatif sunuyor. İstediğiniz cevabı verebilirsiniz ancak verdiğiniz kararın oynayacağınız oyuna direkt etki edeceğini unutmayın. Farklı bir karar verseydiniz eğer hikaye bambaşka şekillenebilirdi.

Oyun Adı: The Walking Dead: Season Two
Oyun Türü: Macera
Dil: İngilizce
Boyut: Cihaza Göre Değişir
Geliştirici Firma: Telltale Games
Dosya Türü: .apk

The Walking Dead Season Three v1.03 MOD APK İNDİR – 35MB

The Walking Dead Season Three v1.03 SD DATA İNDİR – 738MB

KURULUMU

The Walking Dead Season Three v1.03 SD DATA dosyamızı indirip rardan çıkaralım “com.telltalegames.walkingdead300” ve android/obb klasörüne atalım. (obb klasörü yoksa siz oluşturun)

The Walking Dead Season Three v1.03 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

The Walking Dead Season Three 1.03 hile apk : oyun içindeki tüm bölümlerin kilidi açıktır.

UYARI : oyunun kurulumunu tamamen yapmalısınız. SD DATA dosyasını konu içinden indirmeniz gerekiyor aksi halde oyun açılmayabilir.

UYARI : oyunu oynayabilmek Android 5.0+ üzeri ve ortalamanın üstünden bir cihaz gereklidir.

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK