The Wolf Among Us oyununun android hileli apk indirip The Wolf Among Us hileli mod ile oynayabilirsiniz. The Wolf Among Us Hile indir

The Wolf Among Us Nasıl Hile Yapılır

The Wolf Among Us, Telltale Games ([url = http: //the-walking-dead-season-two.en.uptodown.com/android] Walking Dead [/ url] tarafından geliştirilen, bölümler halinde yapılandırılmış bir grafik macera oyunudur ve bir düzineden fazla uluslararası ödül kazanan Bill Willingham adlı çizgi romandan uyarlanmıştır.
The Wolf Among Us’da, Fabletown’un sert şerifi olan Bigby Wolf’un rolünü oynarsınız. Diğer Telltale oyunlarında olduğu gibi, karakterinizi ortamda özgürce hareket ettirebilir ve farklı öğelerle etkileşime girebilirsiniz, bununla birlikte en önemli şey diyalog ve eylemlerinizin sonucu olacaktır.
The Wolf Among Us’taki yeni şeylerden biri, farklı kararların sadece hikayenin akışını değil aynı zamanda olayların gerçekleştiği zamanı da değiştirmesidir. Oyunun hikayesi bu nedenle birkaç farklı rota izleyebilir.
Beklenildiği gibi, The Wolf Among Us, PC veya konsol sürümleriyle neredeyse aynı olan mükemmel grafiklere sahip. Film müziği ve dublajı da harika.
The Wolf Among Us, karanlık ve büyüleyici fantastik dünyasında geçen olağanüstü bir grafik maceradır. Fables çizgi romanlarının ve yeni gelenlerin hayranları kesinlikle buna bayılacak.