PAYLAŞ

Torque Burnout,drift araba yarışları oldukça kaliteli Torque Burnout ile tozu dumana katıp tam drift keyfi yaşayabilirsiniz.

torquec

Yarışlarda en iyi drift yarışçısı olmak için rakiplerinizden daha iyi bir performans sergilemeye çalışacaksınız.Özellikle araba tutkunlarına göre olan bu oyunu bende bir araç tutkunu olarak çok eğlenceli buldum. Torque Burnout’da seyircilerle dolu bir alanda size verilen görevleri yerine getiriyorsunuz, kısacası şov yapıyorsunuz diyebiliriz.

torque-burnout-apk-600x337

Torque Burnout’da lastik yakabiliyorsunuz ve güçlü arabalar ile sıfır çizebiliyorsunuz. Şov yaptığınız alanlar küçük oluyor bu nedenle çok hızlı hareket etmeli, arabanızı doğru zamanda çevirerek çarpmamalısınız. Sizde bu eğlenceli oyunu oynamak istiyorsanız aşağıdaki linklerimizden oyunu indirip hemen oynamaya başlayabilirsiniz. İyi eğlenceler.

indir

Torque Burnout v1.8.70 MOD APK İNDİR – 21MB

Torque Burnout v1.8.70 SD DATA İNDİR – 247MB

KURULUMU

Torque Burnout v1.8.70 SD DATA dosyamızı indirip rardan çıkaralım “leagueofmonkeys.torqueburnout” ve android/obb klasörüne atalım. (obb klasörü yoksa siz oluşturun)

Torque Burnout v1.8.70 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Torque Burnout v1.8.70 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

Torque Burnout v1.8.70 araba hile apk : oyun içindeki birçok araba kullanıma açıktır. (gerçek parayla satılan araçta dahildir) doğal olarak yüksek level olmanıza gerek yoktur.

Torque Burnout v1.8.70 mega hile apk : oyun içindeki birçok geliştirme paketi kullanıma açıktır lastik-motor-renk-jant ve dahasını istediğiniz gibi kullanabilirsiniz doğal olarak yüksek seviye olmanıza gerek yoktur.

UYARI : oyunun kurulumunu tamamen yapmalısınız. SD DATA dosyasını konu içinden indirmeniz gerekiyor aksi halde oyun açılmayabilir.

UYARI : oyunu ilk açtığınız zaman profil seçme ekranı gelirse parası yüksek olanı seçip devam edin.

 

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK