Traffic Sniper The Hunter oyununun android hileli apk indirip Traffic Sniper The Hunter hileli mod ile oynayabilirsiniz. Traffic Sniper The Hunter Hile indir

Traffic Sniper The Hunter Nasıl Hile Yapılır

Traffic Sniper The Hunter, silahının nişan dürbününden bir dizi arabayı tahrip etmek için elit bir keskin nişancı rolüne girdiğiniz, beceriye ve dakikliğe dayalı bir oyundur.
Bu oyun gerçek anlamda kalbinizin çarpmasını sağlayacak görevlerde görsel zekanızı ve odaklanma becerinizi test eder. Şunu hayal edin: şehriniz tehlikeli bir terörist tehdidi altında ve siz de her türlü şüpheli aracın şehre girmesini engellemekle sorumlusunuz. Bu görevi başarmak için tüm araçları yok etmek amacıyla şehre giren ana yolun önünde stratejik olarak tüm talimatları takip etmeniz gerekiyor. Hedef almak için izleme tuşuna tıklayın ve daha sonra da ateş etme tuşuna basın. Fakat dikkatli olmalısınız, burası trafiğin yoğun olduğu bir nokta ve doğru araçlara ateş ettiğinizden emin olmanız gerekir aksi takdirde, olaylara karışmayan arabadaki masum kişileri de öldürebilirsiniz. Bu heyecan verici görevin keyfini çıkarın ve ülkedeki en iyi nişancı olduğunuzu gösterin.