PAYLAŞ

Truck Simulator PRO 2016  tam bir simülasyon deneyimi yaşatan oyunlardan biridir. Truck Simulator PRO 2016 İle keyifli sürüşler yapıp eğlenebilirsiniz.

unnamed

ABD şehirlerinde dev kamyonların gücünü hissedin. Yeni ve daha güçlü kamyonların kilitlerini seviyenizi yükselterek açabilirsiniz.Kamyonetin hakimiyeti sizde olacak ve siz şehirler arası yollarda kamyonu kullanacak ve kargonuzu yerlerine teslim edeceksiniz.

unnamed-1

Tır sürerken iyi kamera açıları bulunuyor bu da gerçekçi bir oynama imkanı sağlıyor. Size verilen yükü uzun mesafelerde taşırken hem mümkün olduğu kadar hızlı davranmalısınız hemde trafik kurallarına dikkat etmelisiniz. Eğer çok kez yaparsanız ya da vaktiden yükü gerekli yere götüremezseniz maalesef başarısız oluyorsunuz.

1445766385_truck-simulator-pro-2016-simulyator-dalnoboyschika

Ayrıca diğer sürücüleri de işe alıp sizin için çalışmalarını sağlayabiliyorsunuz. Oyunda kargoyu zamanında ulaştırmanız gerekiyor. Aksi halde paranızdan kesinti olabilir ve hatta hiç ödeme alamayabilirsiniz

9kg5rzp

Oyun mağazalarında 8,92 TL ücretli olan bu oyunu sitemiz üzerinden ücretsiz olarak indirip hemen oynamaya başlayabilirsiniz. İyi eğlenceler.

Truck Simulator PRO 2016 v2.1 MOD APK İNDİR – 25MB

Truck Simulator PRO 2016 v2.1 SD DATA İNDİR – 148MB

KURULUMU

Truck Simulator PRO 2016 v2.1 SD DATA dosyamızı indirip rardan çıkaralım “com.mageeks.android.trucksimulatorpro2016” ve android/obb klasörüne atalım. (obb klasörü yoksa siz oluşturun)

Truck Simulator PRO 2016 v2.1 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Truck Simulator PRO 2016 2.1 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

UYARI : oyunun kurulumunu tamamen yapmalısınız. SD DATA dosyasını konu içinden indirmeniz gerekiyor aksi halde oyun açılmayabilir.

Oyunun kurulumunu tam olarak yapmazsınız açılış ekranında resminin olduğu aşamada kalır, bu yüzden SD DATA işlemini yapmak zorundasınız.

 

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK