PAYLAŞ

TTNET Yalın İnternet ve Öğrenci Kampanyaları 2016

Türk Telekom Net tarafından 2016 kampanyası olarak belirlediği kampanyanın çok avantajlı yönleri bulunmaktadır. Yani yalın internet sayesinde ev telefonu ihtiyacı duymadan internette gezebilir ve TTNET tarafından sağlanan Tivibu Web’e sahip olabilirsiniz. Yalın internet kampanyalarında çok büyük kampanyaların olduğu gibi bu kampanyaların ücretleri de gayet uygundur. Bu sayede hem ev telefonu faturası ödemeyeceksiniz hem de daha hızlı, daha iyi bir internet kalitesine ulaşacaksınız.

TTNET yalın internetin paketlerine bir göz gezdirecek olursak paketin fiyatları 18 TL’den başlayarak bu şekilde artarak devam ediyor. Hem kotalı hem de limitsiz bir şekilde kampanyası yapılan yalın internet paketlerinde neredeyse her bütçeye, her internet hızına göre kampanya yapılmış durumda. 2016 senesinde TTNET tarafından yapılan kampanyaların en önünde geleceği tahmin edilen bu kampanyalara göz atabilirsiniz. Ayrıca yalın internet yaptırırken taahhütnameli paketlere hem de taahütnamesiz olan paketlere göz atabilirsiniz. Sizin bütçenize ve durumunuza bağlı olarak ta bu paketlerden en uygununu seçebilirsiniz. Hatta TTNet bedava internet dahi kazanabilirsiniz.

Öğrenci Kampanyaları 2016

TTNET öğrenciler için de çok büyük kampanyalar yapmaktadır. Üniversite öğrencileri için yaptığı kampanyalar ile damga vurmaya devam eden TTNET öğrencilere büyük kampanyalar sunuyor diyebiliriz. Bu kampanyalardan ilki ‘‘Yalın İnternet İsterim’’ kampanyası olmaktadır. Bu kampanyada 12 ay TTNET’li olma sözünde durduğunuz takdirde Limitsiz TTNET wifi’den ve Yalın Fibernetten faydalanabileceksiniz. Hatta 12 ay TTNET’li olma sözü verdiğiniz için ayda 96 TL yerine sadece ve sadece 57,90 TL ödeyeceksiniz. Burada önemli olan şey Taahhüt süresidir.

TTNET’in öğrenciler için yapmış olduğu 2. Kampanya ise ‘‘İnternet İsterim’’ kampanyasıdır. Bu kampanyada da 24 ay TTNET’li olma sözünü verirseniz yine ilk kampanyadaki gibi Limitsiz TTNET Wifi’den ve Yalın Fibernet özelliğinden faydalanabileceksiniz. Bu özelliklerden faydalanacağınız gibi 24 aylık söz verdiğiniz için Türk Telekom Net sizin için bir jest yapıyor ve ayda 78 TL yerine sadece 52,90 TL gibi bir ücret ödüyorsunuz.

TTNET tarafından öğrenciler için yapılan kampanyalar sadece bunlarla da sınırlı kalmıyor. 2016’da TTNET öğrenciler için çok büyük kapsamlı şekilde kampanya yapmaya hazırlanıyor diyebiliriz. Fakat şimdiye kadar TTNET yetkililerinden bu kampanyaların nasıl olacağı, ne tarzda kampanyalar yapılacağı açıklanmadı. Fakat önümüzdeki günlerde yetkililer bu konuya da açıklık getirecek gibi gözükmektedir. Ayrıca sizlere anlattığımız bu kampanyalar dışında yine Türk Telekom TTNET tarafından öğrencilere farklı internet ve konuşma kampanyaları bulunmaktadır. Bu kampanyalar ile ilgili detaylı bilgiyi almak için ise müşteri hizmetlerinden ya da size en yakın olan TTNET mağazasından gerekli bilgilere ulaşabilirsiniz. Ayrıca internet sitesinden de kampanyaların detaylarını öğrenebilirsiniz. Fakat 2016 senesine damga vuracak bu kampanyalardan faydalanmanızı da sizlere tavsiye ederiz. Ayrıca fiber internet kampanyaları 2016 için diğer konumuzu ziyaret edebilirsiniz.

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK