Home / Türk ifşa / Türk İfşa Arşivi Foto ve Video +18

Türk İfşa Arşivi Foto ve Video +18

Türk İfşa Arşivi Foto ve Video +18

Türk İfşa Arşivi Foto ve Video +18 için en doğru konudasınız. Herkese merhaba. Türk ifşa için video ve foto arşivi oluşturduk. İçerisinde 128 foto ve 92 video mevcut. Hepsi %100 Türk ve sesli video. Türkçe sesli videolar da mevcut. +18 olduğu için bu yaş altında ki kullanıcılarımız için önermiyoruz. İfşalar genelde sızıyor fakat bir o kadarıda ayrılan çiftlerin özel anlarını internette paylaşması sonucu açığa çıkıyor. Bu bir taraf için genelde hep can sıkıcı bir durum olurken diğer tarafın sözde intikam duygusunu tatmin ediyor. Bu tür hareketleri tasvif etmemekle birlikte sitemizde bu paylaşımları yapmıyor, sadece açığa çıkan video ve fotoğrafları dosya yükleme sitelerinde bulunan linkler aracılığı ile sizlere sunuyoruz.

Türkçe sesli ifşa ve Türk ifşa videosu gibi bir çok kategoriden içeriğe sahip olan arşiv de en çok izlenenleri ekledik. Türbanlı ifşa gibi kategorilerde mevcut, bu fotoğraf onlardan birisine ait.

Türk ifşa arşivi için en detaylı konu bu diyebiliriz çünkü foto ve video kaliteleri oldukça yüksek. Aşağıda ki butona tıklayarak tüm arşivi indirebilirsiniz. Çoğu gizli çekim olmakla birlikte aralarında bilinçli çekilenlerin de sayısı az değil.

Türk ifşa videoları

Türk ifşa videoları içinde 23 kategoride video ve fotoğraf upload sitesine yüklenmiştir. ifşa arşivi indir seçeneği için aşağıda ki butona tıklayın ve kurun.

 


Alternatif indirme linki:
Facebook Grubumuza Katılmak için TIKLA, Kurulum için Yardım Al, Paylaşımları Takip Et ve Kazan!

About Admin

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Emek Hırsızlığına Hayır!