PAYLAŞ

Türk Telekom Bedava Konuşma Dakikası 2016

Merhaba arkadaşlar, biliyoruz ki bazen uzak dostları, iş arkadaşlarını, o an yanınızda olamayan sevdiklerini ve sevmediklerinle iletişime geçmeniz, arama yapmanız gerekebiliyor. Belki de artık Graham Bell’in icadı olan telefonlar artık elimiz ayağımız oluyor. Hatta onlar olmadan dakikaları sayıyoruz, büyük bir boşluk hissediyoruz. 7’den 70’e herkesin elinde bir akıllı telefon, oyun, internet veya arama için kullanılıyor. Burada ki 7 sayısı yaş değil ay arkadaşlar. Evet doğru duydunuz, 7 aylık bir çocuğun bile vazgeçilmez oyuncağı olabiliyor. 1.5 yaşına geldiğinde ise babasını kendisi arayabiliyor, ekrana şifreyi girebiliyor. Bunları duymadım gördüm 🙂

Bedava konuşma paketi yapma ihtiyacıda sırf bu yüzden oluşuyor. Özellikle Avea ile birleşip ve Türk Telekom markası ile yeniden lanse edilen bir kuruluş varsa… Yenilenen yüzü ile aramızda ki yerini alan TT firması hizmet olarak çok tatmin etmedi. Zira hizmetlerde bir fark görüldüğü söylenemez. Hizmet, sistem ve politikalar aynı sadece isim farklı. Ama tercih meselesi sonuçta, kullanıcılara birşey diyemeyiz.

Türk Telekom bedava konuşma dakikası için biraz araştırma yaptık ve şu kampanyaları bulduk;

Arkadaşlar koyduğumuz paketler haftalıkmış, sizi yanıltmamak için aylık olanları 2 gün içinde ekleyeceğiz. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK