PAYLAŞ

Türk Telekom Bedava SMS 2016

Türk Telekom Bedava SMS kampanyası ile sizde ücretsiz sms gönderebilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey konunun tamamını okumak. Biliyorsunuz ki Avea ve Türk Telekom tek çatı altında birleşti. Hal böyle olunca hizmet kalitesi arttı, maliyetler arttı ve kampanyalar yaparak kullanıcı çekme çalışmalarına start verildi. Aslında bu birleşmenin sinyallerini çok önceden almaya başlamıştık. Kan kaybeden iki kuruluş olan TTNet ve Avea birleşip daha güçlü bir şekilde, daha sağlam bir altyapıyla tekrar dönüş yapma uğraşısında.

Neden diye soracak olursanız eğer cevabı zaten oldukça basit değil mi? Bir tarafta son zamanlarda inanılmaz tepkiler toplayan ve müşterilerini Turkcell Superonline tarafına kaptıran TTNet, diğer tarafta Turkcell ve Vodafone’un ne altyapı ne de kalite olarak takipçisi kalamayan Avea… Güçlerini birleştirip bir de öyle denemek istiyorlar ki bu beklenen bir sonuçtu. Kalite açısından birleşmeden sonra sık sık kopma sorunları yaşanmaya başladı. Kimi kullanıcılar gitmeyen sms şikayeti yapıyor. Şebeke ile ilgili sorunlar bunları takip ediyor.

Hatta sizler için o şikayetlerin bir derlemesini yaptık, burada sadece son 1 saat içinde gelen 4 şikayete yer verdik. Bu aslında durumun ne kadar kötü olduğunun göstergesi olmakla birlikte, belki de bir efsanenin sonu anlamına geliyor dahi olabilir. Çok abarttın demeyin, nice firmalar gördük arkadaşlar, artık TTNet yani Türk Telekom tek alternatif değil, eskiden istediği gibi muamele edebiliyordu ama artık canı sıkılan müşteri başka firmaya geçiyor;

Bedava SMS

İnternette sorun var ama bedava mesaj için böyle bir engel yok. Hatta SMS yoluyla iletişim inanın şu sıralar TT için arama yapmaktan daha mantıklı ve hızlı gerçekleşiyor. “DENEME” yazıp 5555’e gönderdiğiniz zaman Türk Telekom bedava sms sahibi olacaksınız. Bu kampanyalar değişiklik gösterebileceği için farklı kampanyalarla birleştirilebilir yada iptal edilebilir. Bunun bilincinde olmanız sizin yararınıza olacaktır. Sizler için bu konuyu sürekli güncel tutacağız, yeni gelen veya yenilenen bedava, hediye, ücretsiz kampanyaları yine buradan paylaşacağız. Takıldığınız bir nokta varsa lütfen yoruma yazın hemen yardımcı olalım.

1 YORUM

BİR CEVAP BIRAK