PAYLAŞ

Turkcell Bedava İnternet 2016 – Qpython Ayarları

Turkcell için Qpython ayarlarını bu yazımızda sizlerle paylaşacağız. Qpython programı ile doya doya internete girebilir, film izleyebilir, indirme yapabilir ya da oyun oynayabilirsiniz. Bu program yardımı ile internetten kopmayacak ve internetiniz sürekli olarak bulunacaktır. Program AntensizTV, Whatsapp, Youtube, Facebook, Instagram gibi uygulamalarda denenmiş ve sorunsuz bir şekilde çalışmıştır. Bundan dolayı da denemenizi tavsiye ederiz. Fakat bunu denerken hattınızdaki bakiyenizin 0 olmasına dikkat etmenizi tavsiye ederiz. Çünkü aksi bir durumda ya da bir şeyi yanlış yaptığınızda kendi bakiyenizden gitmesi hiçte hoş olmaz.
Qpython ayarlarının anlatımına geçmeden önce cihazınızın rootlu olması gerekmektedir. Çünkü Proxy Manager kullanılacak. Bu program da cihazda root istemektedir. Eğer ki cihazınız rootlu değil ise çok kolay bir şekilde rootlu hale getirebilirsiniz. Önceki yazılarımızda cihazınıza nasıl root atacağınızı anlatmıştık. Gelelim Qpython ayarlarının nasıl yapılacağına. Aşağıda anlatacağımız adımları öncelikle bir defa okuyun sonrasında da teker teker her adımı okuyarak yapın. Sonrasında bir hata ile karşılaşmayın ve zamanınızı boşa harcamayın.

Qpython Programı Ayarları

Turkcell bedava internet için öncelikle Qpython ayar dosyasını indirin ve sonrasında da Es File Explorer uygulaması yardımı ile ZİP dosyasından dosyaları çıkartın. ZİP dosyasından çıkartmış olduğunuz dosyaların tamamını kopyalayın ve ‘‘com.hipipal.qpyplus’’ isimli klasörün içerisinde yer alan ‘‘Scripts’’ klasörünün içerisine girip buraya yapıştırın.
Bütün bu ayarları tamamladıktan sonra Qpython programını çalıştırın ve bir defa sağa doğru kaydırın. Ekranda yer alan Programs seçeneğine tıklayın. Sonrasında da SimpleQYP isimli klasörün içerisine girin. Burada yer alan ‘‘SimpleServer.py’’ isimli dosyayı arayıp bulun ve RUN yaparak çalıştırın. Bu işlemlerden sonra Proxy Manager uygulamasını kurun ve çalıştırın sonrasında bedava internet keyfini sürün. Ayarların şu şekilde olmasına özen gösterin;
HTTP
Proxy Host: 127.0.0.1
Proxy Port: 8080
Ayarlar kesinlikle bu şekilde olmalı. Sonrasında da üstte yer alan seçenekten ON olanını seçmeli ve programı aktif hale getirmelisiniz.

Turkcell Bedava İnternet 2016

Bütün bu ayarları tamamladığınızda artık cihazınızla kolay bir şekilde internete girebilirsiniz. Fakat şunu bilmelisiniz ki bu ayarlamaları yaparken cihazınız rootlu olmalıdır. Eğer ki akıllı telefonunuz rootlu değilse ve root atmak istiyorsanız işlemleri başlatmadan bir şey söyleyeyim. Eğer ki cihazınızın garanti süresi dolmamışsa ve root yapmışsanız cihazınız garanti kapsamı dışında kalır. Bu durumda da sizin akıllı telefonunuza bir şey olduğunda akıllı telefonun servisi cihazı kabul etmez ve sorununuzu çözemez. Bu durumun oluşmaması için ise önceden kararınızı tam olarak vermenizi ve sorasında da cihazınıza root atmanızı tavsiye ederiz. Root atmak cihazınızı garanti kapsamı dışında bırakacağı gibi bunun yanı sıra işlemcisinden kamerasına kadar hemen hemen her uygulamayı tam kapasite şeklinde çalıştırabilir ve kişiselleştirebilirsiniz.

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK