PAYLAŞ

Turkcell Bedava İnternet Kampanyası 2016

Günden güne gelişen, globalleşen teknolojinin en büyük nimetlerinden cep telefonları… Akıllı telefonlar hayatımızın olmazsa olmaz parçalarından birisi haline geldi. Elinizde telefon olmadan geçirebileceğiniz günlerin sayısı bir elin parmakları kadar ya var ya yoktur. Çünkü artık telefonlar o kadar benimsenip, sahiplenildi ki yoklukları sizi çıplak kalmış hissine ve ruh haline sokacaktır. Bunu kendim denedim 3. gün artık daha fazla dayanamadım ve telefonu geri çıkardım. Hal böyle olunca en iyi cihaza ve operatöre sahip olma dürtüsü canlanıyor insanda. Vodafone, Avea, Turkcell gibi dev firmalar en uygun kampanya için birbirleriyle kıyasıya yarışıyor. Bu bizleri tabikide mutlu ediyor, zira rekabet arttıkça fiyatlar azalıyor ve bu bize artı olarak yansıyor. Hatta o kadar ki bedava internet kampanyaları dahi yapılmaya başlandı. 2016 yılına girerken yeni kampanyalar beklemedik değil, ama Mart-Nisan aylarında çıkıyor genelde yeni tarifeler. Bu yüzden biraz daha beklememiz gerekecek.

Turkcell bedava internet kampanyalarından haberdar olmuşsunuzdur elbet. “LAZIM OLUR” yazıp “2222”ye gönderiyorsunuz ve sürpriz hediyelere sahip oluyorsunuz. Bunlar genelde haftalık 1GB internet, 1000 SMS veya 1000 DK gibi paketler oluyor ki adından anlaşılacağı üzere şansınıza hangi hediye gelirse onu kullanıyorsunuz. İnternet kavramı gerçekten hayatımıza girdiği şeklinde kalmadı. 1000 gbit bir hıza ülkemizde ulaşabiliyoruz artık. Bunuda Turkcell Superonline sağlıyor fakat bütçe olarak epey yer açmanız gerekebilir. Hadi buna sahip oldunuz, Türkiye’de ki en büyük sorunlardan birisi olan adil kullanım kotası ile karşılaşacaksınız. Yani 1000gbit bir internetiniz dahi olsa sınırsız kullanamıyorsunuz. Fakat adil kullanım kotası kaldırma yöntemleri mevcut. Hemde programsız, hilesiz ve hurdasız. Sadece dakikalar içinde başarabiliyorsunuz.

Hadi olduda internetiniz, modeminiz yada bağlantınızla ilgili bir sorun yaşadınız. Ne mi yapacaksınız? Tabiki  bir wifi şifre kırma işlemi gerçekleştireceksiniz. Program zaten oldukça basit bir arayüze sahip, next next komutlarıyla işlemleri tamamlayabiliyorsunuz. Ama siz işlemi son alternatife bırakmadan halledebilirsiniz. Zira uygulamalar oldukça basit şekilde gerçekleştirilebilen cinsten. Önemli bir not vermek istiyorum, bedava internet ciddi anlamda bağımlılık yapar. Başlarsanız duramazsınız, ona göre tedbiri elden bırakmayın 🙂

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK