PAYLAŞ

Turkcell Bedava Konuşma Dakikası – Konuşma Paketi DK 2016

Turkcell bedava konuşma dakikası ihtiyacı duyan arkadaşlarımız için bu konuyu açma gereği duydum. İşin aslı şu ki böyle kampanyalar yakalamak için sıkı takip etmek gerekiyor. Ama biz sizler için bu takibi uzun zamandır yapıyoruz. Turkcell, gerçekten pahalı sayılabilecek paket fiyatlarına sahip bir firma.  Bu yüzden gerek öğrenci kardeşlerimiz gerekse bizler kontöre para vermek istemiyoruz. İşte bu yüzden sizinle bedava dk nasıl yapılır konusunu açıklığa kavuşturacağız. Burada anlatacaklarımız faturalı hatlar için farklılık gösterebilir, bunun bilincinde olmalısınız.

Bedava konuşma paketi yapabilmek için önce kullandığınız operatörün websitesini ziyaret etmeyi deneyin, zira bazı zamanlarda güzel hediyeler verilebiliyor. Bunu tavsiye etme sebebimiz ise ücretsiz ve problemsiz gerçekleşmesi varken yine ücretsiz ama birazcık uğraştırıcı bir yönteme zaman ayırmak mantıksız. Tek yapmanız gereken wifiye bağlanmak ve aşağıda ki videolu anlatımı izlemek. Sonrasında teşekkür edebilirsiniz 🙂

İzleyip gördüğünüz gibi programın kurulumu son derece basit. Videolu anlatım olması dolayısıyla herkesin yapabildiğini düşünüyorum. 2016 yılının popüler programlarından olan Voxox ile gerçekleşiyor. Bedava konuşma dk yapmak işte bu kadar basit ve kolay!  Bedava arama yapma programı ile ilgili bir problem yaşayan arkadaşlar yoruma yazarsa hızlıca yardımcı oluruz, seve seve problemi çözeriz.

Bedava Konuşma Paketi Videolu Anlatım

 

1 YORUM

BİR CEVAP BIRAK